Нині практично неможливо прожити без електрики. Щодня ми використовуємо електроприлади і вже не можемо обійтися без проводів і кабелів. Сполучний провід ПВС – це сукупність мідних жил малого та середнього перерізу (кожна з яких ізольована), скручених між собою та покритих зовні оболонкою з ПВХ.ПВС досить довгостроковий в експлуатації, справно служить не менше десяти років, якщо умови його експлуатації відповідають інструкції. У середній кліматичній зоні кабель ПВС досить добре витримує максимально спекотну літню і мінімально холодну зимову температуру. Одна з найважливіших переваг використання ПВС – оболонка. Вона зроблена з пожежостійкого матеріалу, який не піддається горінню під час пожежі у приміщенні.

Де застосовується ПВС?

 

Провід ПВС призначений для забезпечення електрики в електричні прилади та інструменти. Наприклад, провід ПВС застосовується у процесі забезпечення електрикою житлових приміщень (забезпечується робота пилососів, холодильників, пральних машин, кондиціонерів та інших електроприладів), приладів для садівництва та городницької діяльності, засобів малої механізації та інших аналогічних приладів.

Також ПВС використовується для створення шнурів подовжувального характеру там, де напруга доходить до 380 Вольт і в системах 380/660 Вольт. Для цього потрібно багатодротяні мідні жили дроту залудити в місцях підключення розеток або розпаювальних коробок.

Характеристики дроту ПВС:

 1. Кабель ПВС призначається для використання за допустимої температури від -40°С до +40°С.
  2. Межа нагрівання струмопровідної мідної жили ПВС при використанні складає +70°С.
  3. Після того, як кабель ПВС витримали у воді, температура якої становила 20±5 °С, протягом години потрібно випробувати провід ПВС змінною напругою в 2000 Вольт частотою 50 Герц протягом п’ятнадцяти хвилин.
  4. За умови одиночної прокладки провід ПВС не поширює вогонь.
  5. ПВС характеристики ресурсу дроту виражаються у стійкості до знакозмінних деформацій вигину за умови номінальної напруги, складають не менше 30000 (60000) циклів.
  6. Обов’язковим є безвідмовне напрацювання не менше 5000 годин.
  7. Для стаціонарних електричних приладів напрацювання ПВС становить не менше 12000 годин.
  8. Будівельний кабель ПВС в довжину становить не менше 50 метрів.
  9. Провід ПВС в експлуатації служить понад шість років.
  10. Провід ПВС, який використовується в стаціонарних електричних приладах, в експлуатації слугує понад десять років.
  11. Провід ПВС стійкий до ураження цвілевими грибами.
  12. Електричний опір на відстані в один кілометр становить не більше 270 Ом Якщо Ви хочете придбати провід ПВС, то Вам буде цікава ціна ПВС.