Компанія «Укренерго-Альянс» працює на ринку електротехнічного обладнання з 2009 року. За цей час наша компанія встигла зарекомендувати себе професійним виробником електрощитового обладнання за типовими та індивідуальними схемами замовника.

Компанія «Укренерго-Альянс» володіє власними конструкторськими і технологічними ресурсами, виробничими потужностями (близько 400,00 м2), складськими приміщеннями (близько 3000,00 м2) по виготовленню щитового обладнання, що відповідають найсучаснішим стандартам якості.

Один із напрямків діяльності компанії «Укренерго-Альянс» – комплексне забезпечення об’єктів електрощитовим обладнанням будь-якій комплектації та складності. Виробничі потужності та кваліфікація працівників компанії «Укренерго-Альянс» дозволяють виготовляти щитове обладнання будь-якої складності та конструктиву. Для виробництва електрощитового обладнання застосуються високотехнологічне обладнання.

Перелік виготовленого обладнання за схемами замовника:

Головні розподільні щити (ГРЩ)

Головний розподільний щит – це щит, який призначений для вводу, обліку та розподілу електричної енергії. Також головний розподільний щит використовується для захисту від коротких замикань і перенавантажень в мережах напругою до 380В змінного струму частотою 50Гц. Через головний розподільний щит забезпечується електроенергією вся будівля або її відособлена частина. Роль головного розподільного щита може виконувати ввідно-розподільний пристрій або щит низької напруги підстанції.

Розподільні пристрої (РП)

Розподільні пристрої призначені для прийому, розподілу та обліку електричної енергії напругою 380/220В трифазного змінного струму частотою 50-60Гц в мережах з системою заземлення – TN-C, TN-S, TN-CS, для захисту ліній при перевантаженнях і коротких замикань.

 

Ввідно-розподільні щити (ВРЩ)

Ввідно-розподільні щити застосовуються на різних об’єктах для прийому та подальшого розподілу електроенергії по локальним споживачам. Ввідно-розподільні щити призначаються для захисту мережевих споживачів від аварійної перевантаження та коротких замикань. За допомогою контрольних приладів, встановлених в ввідно-розподільні щити, ведеться облік витрат електроенергії та контроль правильного розподілу навантаження по мережі. За побажаннями замовника лічильники витрати електроенергії можуть бути встановлені або комплексно, або для кожного окремого споживача. В основному, виробництво ввідно-розподільних щитів здійснюється для нормальної роботи пристрою при підключенні до мережі живлення з напругою 220 – 380В змінного струму з частотою 50 – 60 Гц.

 

Щити освітлення (ЩО)

Щити освітлення використовуються при номінальному струмі силою 6-120 А. Головні розподільні щити, основна функція яких є захист приєднання та комутації електричних мереж, які розподілені по зонах. При цьому кожна зона, де присутні щити освітлення, має окрему комутаційну схему.

 

Щити та шафи управління вентиляцією (ЩУВ, ШУВ)

Необхідні для запуску вентиляційних систем, які працюють в двох режимах: автоматичному і ручному та володіють контрольними функціями. Допускається виробництво в навісному виконанні.

 

Щити силові та розподільні силові (ЩС, ЩРС)

Обладнання гарантує живлення напругою 200/380В, використовується в малих вузлах для постачання електроенергії в житлові приміщення, промислові будівлі.

 

Щити власних потреб (ЩВП)

Застосовуються для прийняття і ділення ресурсів від трансформаторів. Використовуються в системах, призначених для освітлення та в силових установках, необхідні для постачання електричної енергії різним об’єктам, а також для забезпечення збереження обладнання від перепадів напруги.

 

Щити і шафи автоматичного вводу резерву (ЩАВР, ШАВР)

Незамінні при необхідності швидкого перемикання споживачів струму на додаткові генератори або акумулятори. Це обладнання необхідно в разі відсутності напруги в головному джерелі або його невідповідності потребам.

Пристрій автоматичного вводу резерву призначений для безперебійного електропостачання електроенергії при відключенні основного робочого джерела живлення шляхом підключення до резервної лінії живлення. Здійснюватися резервне живлення та його автоматичний ввід може від окремого генератора, акумуляторної батареї або окремої лінії. Пристрій автоматичного вводу резерву забезпечує автоматичне відновлення основного живлення при відновленні первинного джерела живлення. Пристрої автоматичного вводу резерву широко використовуються в системах електропостачання на промислових підприємствах, об’єктах зв’язку та транспорту для забезпечення надійності електропостачання споживачам.

 

Щити управління, щити управління станцій (ЩУ, ЩУС)

Використовуються для контролю систем кондиціонування та вентиляції і т. д.

 

Щити обліку (ЩО)

Впроваджуються на об’єктах виробничого та адміністративного значення для ведення обліку використання електричної енергії в різноманітних приладах, системах та механізмах.

 

Щити гарантованого живлення (ЩГЖ)

Застосовуються для аварійних сигналізацій, медичних систем і т.п.

 

Зарядно-розрядні пристрої та щити (ЗРП, ЗРЩ)

Призначені для отримання та ділення електричної енергії від випрямлячів, акумуляторів.

 

Щити поверхові (ЩП)

Щити поверхові застосовують на поверхах в спорудах житлового та громадського типу для запобігання перевантаження струму, коротких замикань. Крім того вони дозволяють вести облік забезпечення приміщень електроенергією.

 

Щитки квартирні (ЩК)

Виготовляються для прийняття подальшого розподілу електроструму в межах квартири. Таке обладнання дозволяє вести облік витрат електричної енергії, захищає від витоків, стрибків і замикань, може бути розподільним або обліковим.

 

Щити та шафи автоматики (ЩА, ША)

Необхідні для контролю технологічної апаратури по запрограмованим моделям.

 

Щити та шафи за індивідуальними схемами та технічними завданнями наших клієнтів

Виготовляємо щити та шафи за індивідуальними проектами замовника з дотримуванням норм та правил електротехніки. В більшості випадків розробленні проектною організацією схеми не є типовими та потребують додаткового опрацювання інженерами ТОВ «Укренерго-Альянс».