Розетки HDMI необхідні, щоб створити розведення кабелю в стіні і підключити до нього різну техніку (телевізор, комп’ютер, телефон). Завдяки тому, що роз’єми цього виду зустрічаються у всіх сучасних комп’ютерах, купити HDMI-розетки є дуже популярним рішенням серед користувачів.

Для чого потрібна HDMI розетка? Відмінності та особливості виробів.

Розетки типу А і Б з’явилися на ринку в 2002 році, вони є стандартом, який був розроблений в 2002 році. У конструкції моделей були 19 контактів та перехідник. З їх допомогою користувачі забезпечували себе високоякісним HDTV зображенням.

Другий різновид не набула настільки ж широкого поширення і була створена приблизно в той же час. У її складі було 29 контактів, що забезпечувало високу чіткість сигналу. У цьому випадку роздільна здатність була в кілька разів вищою, ніж у аналогів (у 3 рази вище за HD). Сьогодні тип Б використовується як інтерфейс для пристроїв користувачів.

Надалі з’явилося ще кілька типів продукції:

  • С (випущений у 2006 році) та Mini HDMI (має у конструкції 19 контактів і може приєднатися до типу А).
  • З 2009 року D-клас став поширеним як розетка мікротипу з 19 контактними з’єднаннями, що застосовується для мобільних телефонів та інших гаджетів.
  • E призначений для мультимедіа систем у транспортних системах, розроблений у 2009 році, допускається експлуатація в умовах різких перепадів температур та вібрацій).

Розетка з HDMI також поділяється на активні та пасивні.

Пасивні розетки класифікуються на:

  • Прийомні;
  • Передавальні;
  • Багатофункціональні.

 

У конструкції може бути як один, так або кілька роз’ємів. Додатково вироби можуть мати інші типи роз’ємів. Тому вартість HDMI розетки буде вищою. До переваг активного варіанту можна віднести наявність у нього посиленого джерела живлення та вбудованого підсилювача, що забезпечує можливість передачі сигналів високої чіткості на значні дистанції (45 м) без використання спеціального кабелю. Розетка hdmi завжди є на складі.

Ви вибору електротехнічної продукції переходьте за посиланням до гіпермаркету електротехніки VSE-E.< /p>