Модульний щиток призначений для встановлення різного електроустаткування. Використовуються такі вироби в побутових та виробничих умовах для того, щоб забезпечити зручний доступ та ефективний захист техніки.

Опис модульних щитків

Вироби мають форму скриньки. Різні варіації виконання:

  • Для автоматів у металевих боксах.
  • Пластикові щити.

 

Металеві модульні щитки міцніші. Крім того, він забезпечує стійкість до спалаху. У виробах є спеціальне покриття, яке перешкоджає появі іржі чи корозії. Пластикові вироби дешевші. Вони міцніші, але менш міцні порівняно з металевими. Крім того, є варіанти металопластикових шаф з металевою кришкою та пластиковими дверцятами.
Представлені пристрої призначені для монтажу:

 

Бокс, в якому є автомат, може бути обладнаний захисними дверцятами. Крім матеріалу, пристрої мають різні параметри, з якими необхідно ознайомитися перед покупкою:

  • Кількість модулів (один модуль становить приблизно 18 міліметрів).
  • Види монтажу та встановлення: вбудований, зовнішній.
  • Рівень захисту IP (від пилу та вологи).
  • Габарити.

 

Важливо враховувати мету та місце експлуатації обладнання.

Підібрати та купити щиток для автоматів можна практично для будь-якого приміщення (температура, вологість, забрудненість). Для цього перейдіть на сайт гіпермаркету електротехніки VSE-E і телефонуйте, консультуйтеся з менеджерами з продажу. Завдяки йому можна буде спростити роботу з електрообладнанням та гарантувати високий рівень захисту. У нас можна придбати щиток для автоматів.