Для підключення до електромережі у віддалених від розеток місцях використовується подовжувач. Це тимчасове підключення, яке може бути виконане лише у разі виконання певної роботи. Найчастіше в електричному подовжувачі є можливість підключення одночасно кількох приладів.

На подовжувачах також може бути індикація напруги, пристрої захисту (запобіжниками, автоматичними вимикачами) і мережеві фільтри. При цьому подовжувач є не тільки зручним і функціональним аксесуаром для доступу до електричної мережі на робочому місці або в офісі, але й найнеобхіднішим предметом у будь-якому будинку, офісі, підприємстві.

Також важливою властивістю подовжувача, крім довжини дроту та кількості в ньому жилах є його площа перерізу та кількість у ньому жил.

Для того, щоб вибрати подовжувач, необхідно звернути увагу на такі характеристики:

    • Максимальне навантаження на подовжувач;
    • Довжина електричного кабелю;
    • Наявність заземлюючих контактів;
    • Кількість розеток (гніздів).

Цей параметр характеризує потужність приладу, що підключається, і його максимальне навантаження, яке може бути отримане. В основному це вказується на корпусах приладів.Подовжувачі малопотужні (не більше 1000 Вт), із середньою потужністю (2200 Вт) та подовжувачі ¦потужні (підключають високопотужне обладнання, наприклад, обладнання для зварювання). Чим товстіший кабель (більше перетин), тим більший показник напруги він витримує. Індивідуальним параметром є довжина шнура, оскільки може знадобитися як невеликий метраж, так і значний.

Гіпермаркет електротехніки ”VSE-E” пропонує електрофурнітуру та величезну кількість різноманітних подовжувачів, виходячи з ваших потреб.

Звертайтеся.