Французька енергомашинобудівна компанія Schneider протягом багатьох років вважається одним із найбільших виробників якісного електричного обладнання та електрофурнітури.

Спеціальний департамент розробок корпорації за час своєї успішної діяльності і зараз займається удосконаленням функціональної частини, дизайну, використовуваних матеріалів, що виготовляється. Як результат, вся лінійка представлених товарів і, зокрема, розетки вимикачі Schneider відрізняються високими стандартами якості, дизайну та безпеки використання.

Schneider Asfora – великий асортимент

Кожен покупець зможе підібрати для себе саме той товар, який підійде найкраще для облаштування різних типів приміщень. Однією з найпопулярніших серій вважається лінія розеток та вимикачів Schneider Asfora. Продукція впишеться в будь-який дизайн приміщень, підійде для квартири, приватного будинку чи офісу, забезпечуючи якісне підключення до електромережі техніки, хороший інтернет, телефонізацію та освітлення.

У серію продукції входять:

  • Електричні розетки без заземлення.
  • Розетки із заземленням.
  • TV / R / SAT розетки.
  • Акустичні, телефонні, комп’ютерні розетки.
  • Клавішні вимикачі.
  • Дімери.
  • Кнопки дзвінка.

Переваги продукції

Корпуси електрофурнітури Шнайдер виконані зі спеціального пластику, стійкого до підвищеної температури, що запобігає надмірному перегріву та займанню. Внутрішня конструкція відрізняється високою надійністю: якісні металеві клеми, ущільнювачі, довговічна і надійна система кріплення. Якщо ви хочете облаштувати електропроводку в приміщенні з підвищеною вологістю або захистити клеми роз’єму, що монтується від попадання вологи і пилу, в асортименті Schneider Asfora є спеціальні вологозахищені розетки з кришкою і заземленням.

Придбавши електрофурнітуру Schneider Asfora в нашій компанії УкрЕнергоАльянс, ви можете бути впевнені в оригінальності всіх представлених товарів. Ми працюємо безпосередньо з виробником, тому ви можете бути впевнені, що вся продукція буде служити вам протягом усього терміну експлуатації.