Короба пластикова для проводів – важливий елемент монтажу електропроводки всередині будівель. Вони застосовуються при проведенні повної проводки в житлових приміщеннях, офісах, в адміністративних будинках, на виробництві, використовуються в системах прокладання силових та слаботочних комунікацій, а також для інформаційних мереж. Використання пластикових коробів дозволяє захистити дроти від будь-яких зовнішніх впливів та забезпечити естетичний вигляд, що відповідає стилю оформлення приміщення.

Види та особливості застосування коробів для проводів

Короба для проводів виготовляються з негорючого полівінілхлориду. Вони мають деякі обмеження при застосуванні: використовуються для прокладання проводів по цегли, бетону, інших негорючих або малогорючих поверхонь.

По конструкції короба для проводів поділяються на такі види:

  • кабель-канали — призначені для прокладання великої кількості проводів;
  • міні-канали — мають невелику площу перерізу, дозволяють прокласти 1– 3 дроти.

Однак і ті, і інші моделі є комбінацією короба і кришки, які скріплюються спеціальними замками для надійної ізоляції проводів від зовнішнього простору.Короб кріпиться безпосередньо до робочої поверхні, а кришка закривається після монтажу проводів. Такі короби дозволяють швидко і акуратно виконати як нову проводку без штроблення стін, так і замінити старі дроти на нові.

Залежно від місця розташування, існують такі моделі пластикових коробів для проводів:

  • підлогові — відрізняються особливою конструкцією — кришка має форму дуги, тим самим забезпечується необхідна жорсткість та механічна міцність;
  • плінтусні — виконують дві функції — закривають стики стін та підлоги, а також дозволяють сховати дроти акуратно та надійно;
  • парапетні — відрізняються великим перетином, мають дві або більше окремих секцій для поділу проводів по групах.

При виборі коробів для проводів враховують розташування кабелів, а також їх кількість, оскільки для безпечної експлуатації потрібно, щоб 40% об’єму короба було не зайнято проводами.

В інтернет-магазині VSE-E представлені короби для проводів у великому асортименті. Наші менеджери нададуть консультацію та допоможуть з вибором коробів для проведення в будь-якому приміщенні. Доставка по Україні здійснюється у співпраці з відомими транспортними компаніями, зокрема «Нова Пошта». Спосіб оплати можна вибрати такий, як зручний покупцю: як готівкою, так і на карту та за безготівковим розрахунком.