Щоб мати можливість забезпечити електрикою будівлю, споруду, освітлення на вулицях, та багато інших об’єктів, потрібно прокласти кабель у землі. Так забезпечується постачання електрики. На кабель не можуть впливати кліматичні умови, тобто дощі, сильний вітер, мороз та сніг не страшні. Земля надійно ховає кабель. Використовують кабелі різних марок, все залежить від того, для чого він потрібен.

Якщо ви ставите питанням, який кабель прокласти в землі, то точно потрапили за адресою. У такому виборі відштовхуються від того, наскільки в ґрунті активна корозія, який він має тип, і які взагалі умови використання можливі. Наприклад, при високій активності корозії, ґрунт може мати високі показники кислоти та вологості. А іноді, через навантаження розтягування, що піддає кабель, йому потрібно забезпечити додаткову міцність. Всі ці умови залишаться виконаними, якщо використовувати підземний броньований кабель 10 кв.

Стандартним варіантом буде броньований кабель до 1000 В з міді такої марки як ВБбШв або з алюмінію АВБбШв. У броні використовуються сталеві стрічки, а точніше вона захищає кабель від гризунів або будь-яких дій. Кабель можна прокласти і в повітрі, ми зараз говоримо про споруди, призначені спеціально для розміщення в них кабелів.

Кабелі, броня яких складається зі сталі, повинні бути заземлені. До нього входять: жили, що проводять струм і марковані, що працюють за допомогою ПВХ ізоляції, броня з оцинкованих стрічок, бітум, поліетилентерефталатна плівка та шланг для захисту.

Навіть якщо в ґрунті є хімічно активні речовини щодо металу, то це не перешкода для прокладання кабелю ВБбШв. Його можна прокласти у разі блукаючого струму, якщо поряд залізниця. Також кабель можна використовувати, якщо підвищена вибухонебезпечність.

Ще один варіант броньованого кабелю, до 35000 В з паперовою ізоляцією.

Ця марка користується великою популярністю. Вони, як і попередній вигляд, складаються і з міді, і алюмінію. Особливо моделі можна увімкнути металеву оболонку. Вона захищає паперову ізоляцію. Забезпечення простору та зниження ваги кабелю відбувається завдяки секторній формі жил. Такий кабель був створений, щоб передавати електроенергію у разі напруги 3500 Вт. Якщо у вас така потужність, то можна навіть не замислюватися над тим, який кабель прокласти у землі, і одразу робити свій вибір на користь цієї моделі. До того ж, у стаціонарних умовах його можна прокладати по воді і використовувати по повітрю.