Коли приходить холодна пора року, особливо хочеться тепла та затишку. Проте, власникам приватних будинків та квартир доведеться подбати про це заздалегідь. Як показує практика, від центрального опалення часом дуже мало штибу, а отже, треба щось вирішувати. Одна з найсучасніших пропозицій — це тепла підлога. Уявіть, як приємно зимового ранку вставати з ліжка на теплу підлогу, виходити з душу і наступати не на гидку, холодну плитку, а на приємну теплу, а якщо є в будинку маленька дитина, можна сміливо залишати її повзати по підлозі і не переживати, що замерзне.
Тепла електропідлога: переваги.

Електричне опалення підлоги може бути реалізовано в декількох рівнях кабелів або площин, що нагріваються, живлення яких реалізовано від електричної мережі. Таке домашнє опалення може похвалитися багатьма перевагами, але й обмеження у його використанні теж є.

Спочатку поговоримо про позитивні сторони.

  • Завдяки електричному опаленню підлоги забезпечується швидке нагрівання всього будинку. Підлогове електроопалення швидко віддає тепло в приміщення і має високу ефективність: практично 100 відсотків енергії перетворюється на тепло.
  • Система нагрівання досить легко встановлюється. Нескладний монтаж особливо актуальний для нагрівальних пластин. Вони кабель спеціально закріплений з витриманими інтервалами, завдяки яким забезпечується задана потужність нагріву. Установка такої системи виглядає як розгортання «килима». Є можливість приклеїти пластини на спеціальну основу.
  • Добре підходить для приміщень, де був проведений капітальний ремонт. Також варто пам’ятати, що нагрівальні пластини можна успішно укладати і на старі стяжки, що значно полегшує їх монтаж у процесі ремонту.
  • Надійність та естетичність. Всі нагрівальні елементи заховані, тобто немає жодних труб із подачею води, радіаторів, клапанів та іншого. На відміну від водного підігріву електро більш безпечний, оскільки тут точно не виникне витік води.

 

Всі ці переваги роблять електричну теплу підлогу досить популярною у використанні.

Особливості електроопалення підлоги.

У деяких ситуаціях теплової потужності, яка може бути досягнута, недостатньо для оптимальної температури в будинку або квартирі. Однак, у цьому випадку варто заздалегідь звернутися до фахівця, щоб вибрати оптимальний варіант теплої підлоги та мінімізувати тепловтрати.

По всій поверхні підлоги систему такого опалення краще не укладати. Там, де в майбутньому планується поставити меблі, наприклад, шафу, диван, крісло, та інше, краще не робити утеплення. Відповідно, що більше таких «закритих» до підлоги виробів, то менше площа обігріву, а відповідно, обігрів теж знижується. Фахівці рекомендують також окрему увагу приділити оздобленню підлоги: найкраще вибрати матеріали, які добре проводять тепло.

Вибрати нагрівальний кабель можна на сайті гіпермаркету електротехніки VSE-E: посилання.