«Мій дім – моя фортеця» – безпека будь-якого будинку, будівлі можна досягти за допомогою різних пристроїв. Залежно від того, про який вид безпеки йдеться, купуються, налаштовуються різні пристрої: аварійні, пожежні сигналізації, блискавковідводи тощо. Говорячи про останні – блискавкозахист та заземлення, вона буває зовнішня та внутрішня. До зовнішнього блискавкозахисту відносяться щогли та блискавки.

Це незамінні та дуже необхідні елементи захисту від удару блискавки. Завдяки таким пристроям можна досягти повної безпеки всередині будь-якої будівлі та споруди, а також унеможливити поломку електричного, технічного обладнання, і звичайно ж, убезпечити життя людини. Без таких пристроїв важко уявити споруду (будь це промислова або житлова будівля, окрема конструкція або невеликий об’єкт), що знаходиться в зоні частих гроз. Незалежно від виду продукції, є можливість монтувати її на будь-яких поверхнях землі та дахів, створюється зона блискавкозахисту, що унеможливлює будь-яке попадання розрядів. Говорячи про пристрій блискавкозахисної системи, слід зазначити такі основні елементи: блискавковідвід, струмовідвід, заземлювач. Блискавковідведення встановлюється нагорі будівлі, для перехоплення блискавки, а струмовідведення, переводить заряд від блискавки на заземлення. Він встановлюється на спорудах та водостічних трубах. Представлений у вигляді дроту або смуги, покрита міддю. Простягається від блискавки до заземлювача.А він у свою чергу відводить понад 50% струму блискавки в землю. А залишок поступово розподіляється за комунікаціями. Це єдиний елемент із усієї системи захисту від блискавки, який занурений у землю.

Матеріалом, з якого виготовляються пристрої, є оцинкована сталь, що забезпечується довговічність, надійність та ефективність. Їх експлуатація можлива за будь-яких природних умов, відповідно вони можуть витримувати будь-які сили та критичні удари блискавок. При виборі такого пристрою слід звернути увагу на їхній вигляд, вони можуть бути: цілісні, складові, ізольовані, на підставках і вільні. Особливу увагу слід приділити технічним параметрам: висоті, товщині, типу та комплектації.

Цінова політика залежить безпосередньо від переслідуваних цілей, вихідних даних. Сам блискавок може коштувати від 300 гривень до 18 000 гривень, залежно від цілей та комплектації .

На сайті можна вибрати товар залежно від діаметра труби, довжини, матеріалу, та цінової політики. Головне пам’ятати і ґрунтуватися на конструкцію будівель, споруд, матеріалів, з яких виготовлено покрівлю, покладаючись на всі необхідні норми.

Ми надаємо продукцію DKC.Система продукції включає блискавичне обладнання, провідники для відведення струму в землю, тримачі для монтажу, різні сполучні елементи, заземлюючі пристрої, та аксесуари для монтажу. У разі виникнення будь-яких питань, наші менеджери з радістю нададуть професійну консультацію.