Медний провід ШВВП (ВВП3) являє собою універсальний багатожильний кабель, який може застосовуватися в різних цілях. При цьому кабель відрізняється високим рівнем міцності та відмінною стійкістю до численних згинів. Згідно з проведеними тестуваннями, він може витримати до 30 000 перегинів. Головною особливістю даного шнура є те, що струмопровідні жили розміщуються паралельно один до одного. Завдяки оболонці, виконаній з полівінілхлориду, провід можна використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Переваги ШВВП

Серед основних переваг провід ШВВП (ВВП3) можна виділити:

 1. Підвищена стійкість до згинів;
 2. Відмінна стійкість до температурних перепадів та впливу ультрафіолетових променів;
 3. Відсутність корозії, грибка та плісняви;
 4. Високі показники міцності;
 5. Багатофункціональність;
 6. Доступна ціна;
 7. Простота монтажу.

Де застосовується?

Кабель ШВВП використовується в багатьох сферах діяльності людини. Його застосовують як у житлових, так і у комерційних приміщеннях. Завдяки йому можна підключити різні побутові прилади, прилади особистої гігієни, а також обладнання для створення мікроклімату в будинку чи офісі, світильників, радіоапаратури та іншого обладнання. Крім того, мідні дроти ШВВП застосовуються при виготовленні подовжувачів.

Особливості вибору

Перед тим, як купити мідний провід ШВВП, необхідно визначиться з тим, для яких цілей він використовуватиметься. Тому, щоб підібрати оптимальний варіант кабелю, слід також врахувати такі фактори:

 • Діапазон температурних показників, при яких експлуатуватиметься виріб;
 • Кількість жив у шнурі;
 • Допустимий радіус перегину. Потрібно зазначити, що мінімальний вигин становить 30 мм;
 • Діаметр перерізу провідників;
 • Номінальну частоту виробу;
 • Фіксований безвідмовний доробок. Мінімальне напрацювання складає 5000 годин.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що кабелі ШВВП мають пропускну здатність до 380 В, мінімальний рівень опору, але при цьому чудово гнутися. Завдяки таким властивостям їх можна використовувати для підключення побутової техніки та застосовувати як подовжувач або переносний пристрій. Разом з тим, вони не підходять для приєднання потужнішої техніки (від 1.3 кВт і вище).