ВВГ дроти відносяться до категорії мідних силових виробів. З їхньою допомогою виходить здійснювати передачу електричної енергії. Моделі провідникової продукції даного типу розраховані на роботу зі стандартною частотою 50 ГЦ, а також номінальною напругою 660/1000 В.

Особливості конструкції

До складу ВВГ дроту входять такі елементи:

  • Скручена струмопровідна жила, в кількості від однієї до п’яти, виготовлена ​​з електротехнічної міді. Вона може бути як одна дротяного, так і багатодротяного типу.
  • ПВХ ізоляція.
  • Оболонка із ПВХ-пластикату.

Вибрати та купити мідний кабель ВВГ можна на сайті нашого магазину VSE-E: https:/ /vse-e.com/kabel-i-provod/marki-kabelia/vvg-vvgng-vvgngd.

При цьому ізоляція може бути різних кольорів. Якщо вона синя, то жила нульова, а якщо жовто-зелена, то це жила заземлення. Завдяки такому маркуванню значно спрощується процес монтажу. Існує під тип даного кабелю з допискою в назві букв «НГ» – це модифікація з покращеними характеристиками оболонки.

Де використовується

Даний тип кабелю та його різні модифікації зазвичай використовуються серед комунально-господарських та промислових сфер. Більше того, їх застосування можливе також на різних об’єктах, де є підвищений рівень вологості. Не менш популярне їх використання ще й у житлових будинках. Гідний рівень захисту та конструктивні особливості кабелю ВВГ дають можливість застосовувати його в умовах відкритого повітря, але при збереженні умови з низькою корозійною активністю. Крім того, не повинно бути впливу зусиль, що розтягують, і ризиків деформацій або пошкоджень.

До прокладки кабель “не примхливий”: його можна встановити по вертикалі, горизонталі і навіть під нахилом. Залежно від конкретного підвиду проводів, і можна прокладати в кабельних естакадах, мостах, блоках. гофротрубах, ліфтах, металорукавах, дахах, колекторах, по стінах будівель та в місцях, де є невелика вібрація.