Eaton – американська корпорація, більш століття відома на світовому ринку. Основним напрямом її діяльності є електротехнічні вироби. Крім того компанія успішно працює в космічній та автомобільній сфері. Наприклад, у системах марсоходу Curiosity використано елементи, вироблені Eaton. Відомі по всьому світу та ДБЖ виробництва цього бренду, хоча цей напрямок складає всього 10% його асортименту. До уваги споживачів представлений ряд пристроїв-ДБЖ від 500ва до 1,2мВт, що робить продукт цікавим для покупців з різними бізнес-запитами.

Eaton заслужено вважається лідером у сфері управління електроенергією. Результатом останніх розробок компанії стала нова серія контрольних та вимірювальних реле EMR6, що мають величезну сферу використання. У нових приладах враховано всі технологічні вимоги, розширено спектр показників струму, температур та напруги. Лінійка EMR6 має легке налаштування, а їх регулювання проводиться dip-перемикачами і ручками, що управляють. Реле здатні вимірювати сигнал будь-якої конфігурації від 15 до 2000 ГГц.

До речі, в нашому інтернет гіпермаркеті ВСЕ-Е величезним попитом користується реле напруги ZUBR, дивіться асортимент.

EMR6-T – реле, завдання яких контролювати температурні показники газів і рідин у виробничих процесах. Вони відстежують коливання температур і реагують вихід показників межі норми.Налаштовується цей елемент одне чи два граничних значення. Додатковим пристроєм може стати РТ100-датчик, що записує та передає показники. Працюють прилади в діапазоні від мінус 50 до плюс 200 ° C, тому їх використання можливе навіть в екстремальних умовах. При перевищенні показників вони автоматично вимикаються, що дозволяє забезпечити додатковий захист.

Де застосовуються серії EMR6-Т:

  • в електрообладнанні, виконуючи завдання захисту від перегрівання або переохолодження в умовах екстремальних температур;
  • для контролю та регулювання температур у різних установках;
  • для керування пристроями, які підтримують температуру в межах необхідної норми.

Реле EMR6-V – прилад, завдання якого відслідковує показники напруги. Це функціональний пристрій, що реагує на зниження/підвищення напруги. Прилад має спеціальну функцію захисту, що запобігає повторному включенню після запобіжного спрацьовування. Він здійснює одночасний контроль за нижніми та верхніми граничними показниками напруги в діапазоні 3-600В.

Ще обмежувачі перенапруги дивіться на нашому сайті.

Де використовуються EMR6-V:

  • для контролю систем напруги;
  • для відстеження коливань напруги в системах опалення, освітлення, заряджання.
  • запобігає перевантаженню двигунів.

Реле EMR6-I – пристрій, що контролює максимальні/мінімальні показники струму. Працює прилад за принципом замкнутого/розімкнутого електроланцюга. Даний пристрій дозволяє моніторити показники струму у вікні та функціонує в межах 3мА-15А. Вся лінійка реле використовується при напрузі 24-240 В постійного або змінного струму, що дає можливість їх застосовувати практично за будь-яких умов.

Якщо вам необхідно реле напруги, переходьте за посиланням і вибирайте, у нас відмінна якість продукції.