Osram – німецька компанія, яка більше ста років займається виробництвом різноманітних освітлювальних модулів і утримує провідне становище на світовому ринку. Своє ім’я бренд отримав від злиття назв двох хімічних елементів, що використовуються при виготовленні ламп – вольфраму та осмію. Історія компанії починається з 1906 року, коли австрійський вчений та бізнесмен Карл Вельсбах винайшов і запустив у виробництво технологію ламп з осмієм. Згодом популярність елементів розжарювання зростала, а з нею зростали й обороти компанії Osram. За більш ніж вікову історію компанія співпрацювала з безліччю великих концернів.

На сьогодні Osram – міжнародна корпорація, що пропонує інтелектуальне освітлення. Більшість автовласників знайома з автомобільними лампами цього бренду. Однак розробки концерну успішно застосовуються при виробництві смартфонів, комп’ютерної техніки і, звичайно, в системах освітлення. У каталогах компанії зібрані тисячі різновидів різних ламп: галогенних, газорозрядних, світлодіодних. Пропонований Osram величезний асортимент світлодіодних елементів дозволяє реалізувати будь-які дизайнерські задуми, у тому числі і дизайну автомобіля.

Нові розробки компанії стосуються не тільки поліпшення показників та терміну служби виробів. Однією з новітніх інноваційних пропозицій є лампи, що дають невидимий очі людини світло. Застосовується дана новинка в системах автогальмування автомобілів, датчиках, завданням яких є розпізнавання предметів.Технологія через світло автофар дозволяє проектувати безпосередньо на дорогу необхідну інформацію про дорожню обстановку або погоду. Крім того, невидиме світло Osram дає можливість уникнути засліплення від зустрічних фар, що робить рух безпечнішим.

Однією з останніх новинок Osram стала лінійка світлодіодних ламп HQL LED, що забезпечують інтелектуальне освітлення. Нові освітлювальні елементи на 23% компактніші і дають освітлення на 58% більше своїх попередників.

Переваги ламп HQL LED:

  • можливість заміни без втручання в конструкцію світильників;
  • експлуатація в будь-якому положенні;
  • заміна елементів на світлодіодні в натрієвих світильниках;
  • заміна ДРЛ на світлодіодні без зміни пристроїв освітлення.

 

Освітлювальні елементи серії HQL LED використовуються в системах вуличного освітлення, великих паркових площ, фасадів, чудово замінюючи звичні люмінофорні лампи. Вони гранично прості в експлуатації та забезпечують до 135 лм/Вт енергоефективності. До речі, в нашому інтернет-магазині ВСЕ-Е ще величезним попитом користуються прожектора, переходьте за посиланням і дивіться асортимент.</ >

У порівнянні зі звичними ртутними аналогами, лампи HQL LED економлять 78% електроенергії, що на сьогодні є найкращим показником.Освітлювальні елементи цієї серії чудово поєднуються з ЕПРА і підходять для використання при напрузі мережі. Термін служби їх збільшився до 50 000 годин.

Крім самих освітлювальних елементів компанія пропонує всі комплектуючі. Так до різних різновидів ламп випускаються відповідні їм світильники, а до люмінесцентних елементів – регулюючі пристрої та стартери. Під брендом Osram також виробляються світлокеруючі системи, спеціалізовані відбивачі та опромінювачі, лампи енергозберігаючі, освітлювальні модулі.

>