Компанія Schneider Electric протягом кількох десятиліть утримує лідерські позиції на ринку електротехнічного обладнання. Лінійка Sedna Schneider – це серія інсталяційної електрофурнітури, яка стане чудовим доповненням будь-якого інтер’єру, додавши йому як функціональності, так і практичності.

Відмінною якістю продукції лінійки Sedna є поєднання вишуканого дизайну та чудової якості, властивого виробам Шнайдер Електрик. При вельми доступній ціні, лінійка розеток і вимикачів Sedna, повністю відповідає всім вимогам, що висуваються до електроустаткування, а вишукані, тонкі лінії виробів надають закінченості інтер’єру.

Електрофурнітура серії Sedna Schneider не тільки забезпечують зручність, але й дозволяє комфортно керувати опаленням та освітленням приміщення. Sedna – це величезний спектр рішень, що забезпечують простоту встановлення, покращені умови підключення та безпеку використання. Використовуються вироби цієї лінійки також для регуляції температури приміщення та управління жалюзі. Деякі моделі серії Sedna мають функції датчика руху.

У лінійку електрофурнітури Sedna Schneider входять такі вироби:

 • розетки, які мають заземлюючі контакти;
 • розетки із вбудованими захисними кришками;
 • телефонні, аудіо, телевізійні, комп’ютерні розетки;
 • одно та багатоклавішні вимикачі;
 • дзвінкові вимикачі та кнопки з підсвічуванням;
 • хрестові, універсальні та прохідні перемикачі.

Спеціальна телескопічна конструкція виробів лінійки Sedna не вимагає особливої ​​підготовки і дозволяє встановлювати електрофурнітуру без попереднього припасування. Завдяки добре продуманому механізму та сумісності деталей, вироби чудово вписуються навіть у поверхні, що мають сильні нерівності.

Електрофурнітура Sedna Schneider має цілий спектр переваг, що дозволяє їй успішно конкурувати з аналогічною продукцією інших виробників. До переваг лінійки Sedna віднесуть:

 • Чітке маркування, нанесене на тіло виробу. Не всі виробники дбають про чіткість і зрозумілість маркування. Нанесені на електрофурнітуру Sedna Schneider символи дозволяють швидко розібратися в показниках виробу і вибрати потрібну модель.
 • Різне колірне виконання затискачів.Розміри та колір затискачів підібрані спеціальним чином, що допомагає усунути помилки при підключенні контактів приладів та помітно прискорює саме підключення.
 • Вимикачі серії Sedna оснащені спеціальною формою кріпильними лапками. Саме дана конструкція дає можливість легко фіксувати вимикач на потрібній глибині.
 • Клеми розеток Sedna для зручності монтажу розташовуються з одного боку.
 • Принцип самозатискання звільняє від необхідності відкручувати гвинти, що закріплюють. Тому підключення до проводів не викликає труднощів.

Лінійка Sedna Schneider – це оптимальний варіант, що дозволяє придбати електрофурнітуру чудової якості та сучасного дизайну за цілком доступною ціною. На сайті Укренерго-Альянс представлений весь асортимент виробів колекції Sedna. Їхня якість підтверджена сертифікатами, а ціна здивує покупців своєю доступністю.