Вже дуже довгий час компанія займає лідируючу позицію з виробництва електрощитових і кабеленесучих систем. DKC стала відома з 1998 року. DKC постачає весь товар у різні точки світу та співпрацює з відомими постачальниками. Найголовніша спеціалізація даної компанії – це випуск гофротрубу, пластикових каналів, металевих. лотків, двостінних та жорстких труб, а також консолей та інших різних матеріалів. З повним списком цього обладнання ви можете ознайомитись на сайті.

Весь асортимент налічує понад 25000 тисяч компонентів. Усі вони поділяються кілька основних груп. До цього всього, дана компанія має патенти на нову продукцію та матеріали.

Як ми вже говорили раніше, весь випуск продукції ділиться на кілька етапів напряму, таких як:

  • Труби;
  • Шинопроводи;
  • Металеві канали;
  • Низковольтні прилади;
  • Кабельні короби;
  • Телекомунікаційне обладнання;
  • Системи заземлення та блискавкозахисту.

 

Всі поставки ведуться не на пряму, а через магазини партнерів. З цього випливає, що компанія DKC не здійснює прямих продажів.

Так, як ця компанія постійно поповнюється інноваційними та новітніми розробками, вона вважається однією з кращих компаній на сьогоднішній день.Вони співпрацюють з багатьма відомими замовниками, які виробляють та займаються розробками для житлових та торгових приміщень, інфраструктури, агрокомплексів, великих заводів та інших. Все це залучило спеціалістів широкого профілю.

На нашому сайті ви зможете знайти абсолютно все, що вам знадобиться. Наприклад: неперфорований лоток, перфорований лоток, кришки для лотків, аксесуари (кут, відгалужувач перехідник, перегородка, кути), аксесуари монтажні (клейка стрічка-бандаж, фланець, пластина кріпильна, заглушка, тримач кришки та багато іншого), проходки з вогнестійких подушок, проходки з вогнестійких піноблоків, проходки з вогнестійких плит, дротяні лотки, кріплення, консолі та профілі, анкери, болти, гвинти, гайна , такелаж, струбцини кабель-канал, адаптери та коробки, фіксатори кабелю, коробки розподільні, коробки монтажні, кріпильні аксесуари та багато іншого. За більш детальною інформацією ви можете звернутись до менеджерів компанії. Вони радо допоможуть вам вирішити будь-які питання.

Вся продукція, яка входить до каталогу, містить повну характеристику властивостей товару. Хороша та якісна продукція електротехнічного обладнання для дому та промислових підприємств – запорука подальшої його служби для вас, адже від цього в першу чергу залежить ваша безпека. Саме у нас ви зможете придбати для себе потрібну та якісну продукцію виробництва DKC. Вся торгова продукція повністю відповідає всім вимогам, до того ж має величезну кількість додаткових переваг. Ми повністю впевнені у її високій якості, тому й використовуємо у роботі. За більш детальною інформацією телефонуйте за номером, вказаним на сайті.