Останніми роками в рази збільшився продаж електромеханічних пристроїв захисту промислової та побутової техніки від перепадів і коливань електронапруги в мережі марки ZUBR. Подібні пристрої забезпечують захист від перекосу, злипання фаз, порушення послідовності та інших аварійних ситуацій в електричній мережі. Ніякий елітний і якісний будинок сьогодні не застрахований від того, що в його розетці замість належних 220 Вольт, напруга може підстрибнути до невизначеного максимуму або мінімуму, що природно може спричинити псування і вихід з ладу електропобутової домашньої техніки, холодильник, телевізор або пральна машина, що забезпечує нам комфортніший побут. І якщо деякі бренди холодильників встановлюють захист від несподіваних перепадів напруги, то ваш новенький плазмовий телевізор, як і інші побутові прилади знаходяться в зоні ризику.

Сміємо вас запевнити, що хвилюватися нічого, в електротехніці давно існують такі пристрої, які знижують ризики поломок техніки від незапланованих стрибків електричної напруги, називають реле напруги чи звані стабілізатори струму. У нашому інтернет-магазині представлений їх широкий асортимент і якщо ми заговорили про ZUBR, то і надамо посилання на сторінку товарів. У нас ви зможете вибрати пристрої з номінальним робочим струмом від 5 до 63 А, потужністю від 1 000 до 13 900 ВА, і для монтажу як в розетку, так і на DIN-рейку. Багато реле мають термозахист, їх зовнішній корпус виконаний з самозагасаючого полікарбонату, в комплектації використовуються деталі таких світових лідерів як Samsung, EPCOS і HTC.

Всі моделі оснащені затримкою на включення, що забезпечує додатковий захист вашої техніки, доки напруга не стабілізується. А деякі пристрої використовують алгоритм True RMS і професійну модель відключення навантаження.

(з офіційного сайту: https://ds-electronics.com.ua/about/brands/zubr/)

Одна з моделей, що найбільше продаються сьогодні ZUBR D40t, вона може витримати максимум навантаження в 8000 ВА, і мінімум -40 А.

Найчастіше такі моделі купувалися раніше жителями сіл та сіл, де завжди існувала ця проблема, перепадів струму в мережі, але сьогодні такі прилади стали покапати й міські жителі. Ціна на такі реле невелика в порівнянні з цінами нової побутової техніки або її ремонту, тому найкращий спосіб позбавити себе занепокоєнь, перейти за посиланнями вище та замовити такий корисний пристрій у нашому інтернет-магазині.
Всіх благ!