Основним принципом, за яким працює бренд Delux є постійне поліпшення якості життя шляхом впровадження у свою техніку тільки кращі дизайнерські та технологічні рішення. Ім’я цієї компанії на ринку комп’ютерної периферії знайоме вже понад двадцять років. До речі, даний виробник представляє українське виробництво.

Створення даної компанії припадає на 1992 рік. На той час бренд вибрав для себе найпріоритетніший напрямок діяльності — розробка та виробництво різної техніки з комп’ютерної індустрії. На сьогоднішній день чисельність персоналу Delux перевищує п’ять тисяч людей. Усі працівники націлені на те, щоб не лише створювати, а й невпинно вдосконалювати продукцію.

За весь час своєї активної діяльності виробник встиг впевнено зарекомендувати себе як надійна і перевірена компанія, якій можна довіряти. Сьогодні Delux є найкращим і найбільшим виробником і постачальником товарів у понад сто країн по всьому світу.

Серед асортименту компанії можна знайти мишки, клавіатури, веб-камери, акустичні системи, ноутбуки, плеєри, корпуси, джерела живлення і так далі.

Крім того, ще один напрямок діяльності компанії – це різні прилади для освітлення. Саме про них говорять сьогодні як про якісні, гідні та недорогі продукти. Висвітлення від цього бренду багаторазово бере участь у різних виставках, а також стає лідером з продажу.

Люстри та світильники від Делюкс – це інноваційні освітлювальні рішення. Практично в кожній моделі використовуються LED лампи. Вони є найбільш екологічно чистими, безпечними та довговічними у використанні.

Крім того, виробник передбачив досить великий асортимент різних дизайнів, серед якого напевно вийде підібрати щось під свій інтер’єр: від класики та мінімалізму до розкоші та блиску.

При виробництві приладів, призначених для освітлення, бренд використовує тільки високоякісний пластик, скло, сплави алюмінію, а також нержавіючу сталь.

Сьогодні серед усіх товарів, які пропонує бренд, можна знайти не тільки торшери, люстри та світильники, а й неординарні гірлянди, прожектора, інсталяції, а також різні власники для них. Загалом серед освітлювального асортименту від компанії можна знайти понад дві тисячі різних товарів.