Електротехніка – це техніка, яка поєднує отримання та використання, перетворення та розподіл електричної енергії. Також під словом електротехніка мається на увазі технічна наука. Технічна наука – вчить практично користування магнітних і електричних явлений.

Електротехніка – основна складова науково-технічного прогресу. Ще більше століття тому електротехніка почала вивчатися окремо від фізики. І напрочуд незабаром посіла своє почесне місце в технічній та промисловій сферах. У нинішньому світі електротехніка умовно поділена на п’ять частин – світлотехніка, силова електроніка, електромеханіка, теоретична електротехніка та електроенергетика.

Електроніка є не тільки теоретичною наукою. Вона так само полягає у спеціальних технологіях, виробах та системах. Електротехнічні технології ми зустрічаємо та використовуємо всюди, і щодня. У побутових умовах – електроплитки, телефони, освітлення, пилососи, телевізори, вентилятори та інше. У виробничих умовах – це електричний привід для верстатів, спеціальні пристрої для вимірювання та контролю процесів на виробництві та інші.

З електротехніки виділяють окремий розділ – це електроніка. Розділ електроніки вивчає електричні та магнітні явища, їх застосування на практичних цілях, а також для отримання, перетворення, передачі та вживання інформації. Майже за одне століття змінилося кілька поколінь електроніки.

Електротехніка та електроніка допомогли створити сучасні науки такі як інформатика та кібернетика. Теорія про електричні та магнітні поля переросла в основну складову сучасного світу. Сучасна людина вже просто не уявляє своє життя без електрики, побутової техніки та різної електроніки. Прогрес настав дуже швидкоплинно, він приніс всі блага сучасності замінивши такі речі як паровий двигун і ручні рахунки на електромотор та персональний комп’ютер.

Електротехніка досить молода наука. І таким чином можна впевнено стверджувати, що вона не зупиниться на досягнутому і в майбутньому ми можемо сподіватися на відкриття нових горизонтів. Без такої науки як електротехніка стане неможливим подальше вивчення та дослідження природи нашої планети, а також природи та походження природи інших планет нашого Всесвіту.

Докладніше про вибір електротехніки та кабельної продукції ви можете дізнатися на сайті нашого гіпермаркету https://vse-e.com/.