При проектуванні багато моментів спрямовані на красу, функціонал і зручність. Однак важлива частина – підвищення безпеки і захист від непередбачених ситуацій. Щоб електромережа працювала ефективно, слід використовувати ряд технологічних рішень, які захистять обладнання від перепадів напруги, а також від виникнення пожеж через несправність проводки.

Спеціальні пристрої дозволяють визначити відхилення від нормальних показань в мережі і, при необхідності, відключити подачу електроенергії. Таке обладнання дозволяє запобігти перешкоди в мережі, мерехтіння лампочок і частий вихід з ладу споживачів. Продукція ефективна в побутових, промислових і офісних приміщеннях.

Автоматичні вимикачі.

Такі системи здійснюють контроль над максимальними струмами в мережі. При включенні великої кількості сучасних споживачів навантаження зростає в рази. Автомат спрацьовує при підвищенні струму порогових значень. Без цього пристрою проводка почне грітися і плавити ізоляцію, що може привести до невтішних наслідків.

Конструкція автомата:

  • один або кілька полюсів контактної системи (до 4);
  • розчіплювачі;
  • приводи розчіплюваних пристроїв;
  • дугогасні системи.

Пристрій захисного відключення (ПЗВ)

Пристрій для захисту електромережі від витоку струму, незалежно від причини появи несправності, захистить від контакту зі струмоведучими частинами (оголена проводка, контакт з людиною). Також пристрій спрацьовує при визначенні неякісного з’єднання контактів, спалах або іскріння.

Диференціальні автомати

Цей пристрій поєднує в собі функції автоматичного вимикача і ПЗВ. Здійснює захист від витоку струму або ураження ним струмопровідних частин. Таким чином, електромережа буде захищена від перевантажень, коротких замикань. Конструкція може мати два види розчіплювача:

  • електромагнітний – відключення при короткому замиканні;
  • тепловий – відключення при визначенні перевантаження груп що захищаються;
  • Завдяки модулю диференційного захисту, проводиться виявлення витоку струму.

Реле защиты

Реле напряжения – прибор осуществляет защиту потребителей от повышенных показателей напряжения своевременным отключением приборов до момента восстановления в сети, подключается параллельно защищаемой группе. Рекомендуем посмотреть качественные реле напряжения Zubr, представленные у нас на сайте.

Реле тока – устройство для отключения защищаемых цепей при повышении показателей тока. Позволяет защитить сеть от перегрузки и короткого замыкания. Включается последовательно к защищаемой группе.

Для обеспечения качественной защиты электрооборудования и сети следует проводить правильные расчеты максимальной нагрузки установленного оборудования. Укрэнерго-Альянс предлагает устройства популярных производителей с различными параметрами, к тому же, наши специалисты смогут проконсультировать каждого клиента.

Реле захисту

Реле напруги – прилад здійснює захист споживачів від підвищених показників напруги своєчасним відключенням приладів до моменту відновлення в мережі, підключається паралельно групі що захищається. Рекомендуємо подивитися якісні реле напруги Zubr, представлені у нас на сайті.

Реле струму – пристрій для відключення ланцюгів при підвищенні показників струму. Дозволяє захистити мережу від перевантаження і короткого замикання. Чи включається послідовно до захищаємої групи.

Для забезпечення якісного захисту електрообладнання і мережі слід проводити правильні розрахунки максимального навантаження встановленого обладнання. Укренерго-Альянс пропонує пристрої популярних виробників з різними параметрами, до того ж, наші фахівці зможуть проконсультувати кожного клієнта.