Інформація про ЖК «Зарічний»

Про житловий комплекс
ЖК Зарічний ще шукають як Зарічний, Заричний

Житловий комплекс «Зарічний» — це перша лінія берега Дніпра, що гарантує панорамні краєвиди на правий берег, центр та вогні нескінченного руху Південним мостом. Кожна нова черга доповнює архітектурний ансамбль комплексу, який після завершення будівництва може стати визначною пам’яткою лівого берега Києва.

Основною архітектурною особливістю “Зарічного” стануть дві скляні 30-поверхові вежі з ламаними лініями фасадів. За проектом прибережна зона буде перетворена на набережну з пляжем, місцями для відпочинку та прогулянок уздовж Дніпра.

Інфраструктура

Транспортну розв’язку забезпечує проспект Миколи Бажана на поверхні та під землею — у пішій доступності зупинки громадського транспорту та станція метро.

Концепція розвитку комплексу «Зарічний» включає відкриття магазинів, кафе, відділень банків, офісних приміщень на території комплексу. Ближче до завершення проекту планують відкрити дитячий садок та фітнес-центр. Також комерційні приміщення будуть на перших поверхах сусідніх комплексів.

Купити продукти поблизу вже зараз можна у супермаркеті Novus, на перших поверхах першої черги або проїхавши одну зупинку на метро до Varus та «Сільпо». На відстані 7 хвилин їзди на авто розташований гіпермаркет Metro Cash&Carry та будівельний гіпермаркет «Епіцентр».

До дитячих садків району потрібно буде проїхати 5-10 хвилин або кілька зупинок на метро. Для школярів 8-10 хвилин їзди до школи №314, №309, №329 та Київської інженерної гімназії.

Сходити на тренування можна буде в спортивний комплекс на території або проїхавши 5-10 хвилин до таких фітнес-клубів як Sport Life, Bulldog Gym, Dog Grand CrossFit, Fitness 24, “Атлетіко” або “Колізей”.

Особливості

  • біля кожного будинку комплексу буде дитяча зона, місце для відпочинку та спортивний майданчик з полем для міні-футболу
  • залишити автомобіль можна буде як у закритому паркінгу, так і на відкритій стоянці біля будинку
  • широкий вибір планувань: від однокімнатних студій до двоповерхових пентхаусів
  • за справністю та благоустроєм території стежить обслуговуюча організація
  • цілодобова охорона, відеоспостереження та консьєрж сервіс