Інформація про ЖК «Wood Park»
Про житловий комплекс
ЖК Wood Park ще шукають як ЖК Вуд Парк

Житловий комплекс Wood Park поєднав в одне ціле зручності сучасного мегаполісу та переваги заміського життя. Клубний будинок на 25 квартир розташований за 5 хвилин їзди від найближчих станцій столичного метро «Чернігівська» та «Дарниця», а прямо біля його стін починається сосновий ліс. Живучи в Wood Park, не потрібно чекати вихідних, щоб відпочити на природі за містом, оскільки комплекс збудований на мальовничій галявині в одному з екологічно найчистіших місць столиці.

Інфраструктура

Житловий комплекс Wood Park будують в селищі Биковня, в Деснянському районі столиці. В районі новобудови зручна транспортна розв’язка: між селищем і станцією регулярного метро «Лісова» курсує прямий автобус і маршрутки. У 2 хвилинах ходьби від клубного будинку розміщення автобусів №11 і №11д, а в декількох хвилинах далі розміщення маршрутки №154 і автобусів 38 маршрутів на Броварському проспекті.

У пішій доступності від житлового комплексу Wood Park розташовані ринок, супермаркет, школа і дитячий сад. Купити продукти поруч з домом можна в супермаркеті «Фора» і на ринку «ДИМАРкет», а також в декількох супермаркетах їзди в 5-8 хвилинах від нього — Novus, «Сільпо», «Фора», «Фуршет» і трьох магазинах мережі «АТБ». -Маркет». Також за продуктами можна з’їздити на ринок «Юність» в Деснянському районі Києва.

Ближчі до новобудови ТЦ «Даринок» і ТРЦ «Проспект» в 7-8 хвилинах їзди від авто. Так в ТРЦ «Проспект» помімо галереї бутиків різної спрямованості працюють продуктовий супермаркет «Ашан», фудкорт, 7-зальний кінотеатр і дитячий розважальний центр з різними атракціонами. Також для покупок і розваг можна з’їздити в ТРЦ «Термінал» в Броварах з аквапарком, картингом, кінотеатром, ледовой ареною, боулінгом, лазертагом і фітнес-центром. Від автомобіля до ТРЦ «Термінал» — 20 хв.

Для самих маленьких жителів Wood Park в 9 хвилинах ходьби від новобудови дитячого саду №175, а в 8 хвилинах їзди на авто дитячі сади «Антошка» і «Домінанта». Діти старшого віку зможуть відвідувати школу №23 — 6 хвилин ходьби від дому, або школи №152 і №190 — 7-8 хвилин на авто. З вищих навчальних закладів в радіусі 5-8 хвилин їзди від новобудови розташовані Київський національний торгово-економічний університет і «Київський університет туризму, економіки і права».

На тренування за те же 8 хвилин на авто можна з’їздити в спортивний зал Sport Life Лесової з тренажерним залом, груповими заняттями різними видами фітнесу і SPA.

Комплектація

  • стіни з газоблоку утеплені мінеральної ватою
  • панорамні вікна забезпечують відмінну інсоляцію і прекрасні види на ліс
  • централізоване водопостачання, каналізація і дача електроенергії від міських сетей
  • для отпалення в квартирах встановлені індівідуальні котли
  • квартири здаються в стані «під ремонт» і з комплексним ремонтом, виконаним за обраним власником проекту
  • зачинена для авто територія з охороною, для автомобілів мешканців передбачена відкрита стоянка