Інформація про ЖК «Володимирський»

Про житловий комплекс

Житловий комплекс “Володимирський” виконаний у стилі art déco. Особливості архітектурного стилю комплексу – м’які півтони оздоблення, застосування декоративних елементів фасадів, дорогі матеріали в оформленні внутрішнього простору та архітектурне підсвічування будівлі. Простору приміщенням усередині комплексу надають панорамні вікна.

Перші 3 поверхи комплексу Володимирський призначені для торгових приміщень під магазини, офіси, салони краси, фітнес-центр або інші сервіси та послуги для мешканців.

Інфраструктура

ЖК «Володимирський» розташований у центрі столиці, а це означає, що поряд ділові центри, кінотеатри та театри, виставкові комплекси та галереї, бутіки та шоу-руми, кафе та ресторани з кухнями різних країн світу. У пішій доступності Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Парк ім. Марії Заньковецької, Центр сучасного мистецтва М12 та інші визначні пам’ятки центру Києва.

Сходити за покупками біля будинку можна в Біллу за 5 хвилин або за 11 хвилин в Сільпо. Через дорогу від комплексу розташований “Володимирський” ринок. За 15 хвилин пішки торговий центр Ocean Plaza з магазинами, ресторанами, кафе, кінотеатром та публічним акваріумом.

Для маленьких мешканців комплексу за хвилину від будинку центр дитячого розвитку Newtone Kids. Також у пішій доступності й інші дитячі садки: 4 хвилини до садка №253, 7 хвилин до садка №341, 9 хвилин до садка №728 та 11 хвилин до дошкільного центру №764. Старшим дітям можна вибрати навчальний заклад недалеко від будинку — 4 хвилини пішки до школи №37, 5 хвилин до «Предславинської» гімназії, 9 хвилин до школи №130 з поглибленою англійською та італійською, 12 хвилин до гімназії №32, 14 хвилин до школи з поглибленим вивченням іноземних мов №112.

У районі новобудови кілька класичних тренажерних залів, школа бойових мистецтв та фітнес-клуб Sport Life з басейном та SPA-зоною.

Особливості

  • будинок оснащений системою «розумний будинок», до якої входить відеоспостереження, система домофонів, контроль витрат енергоресурсів, система пожежної безпеки, контроль доступу. Датчики системи надсилають інформацію прямо на телефон власника квартири
  • «Універсальні помічники» – для мешканців будинку працює консьєрж сервіс
  • для зберігання сезонних речей організовано простір з коморами
  • у підземний паркінг можна спуститись на ліфті з будь-якого поверху