Інформація про ЖК «Варшавський»
Про житловий комплекс
Варшавський мікрорайон ще шукають як Варшавський квартал.

Варшавський Мікрорайон у м. Київ – це грандіозний за своїми масштабами проект, який передбачає будівництво понад двох десятків будинків, які розташуються на проспекті Правди та вулиці Маршала Гречка у Подільському районі столиці.

Загалом заплановано 8 черг будівництва і в остаточному вигляді комплекс постане перед мешканцями столиці наприкінці 2021 року.

Перші три будинки комплексу будуть збудовані за монолітно-каркасною технологією до 2018 року. Для забезпечення додаткової тепло- та шумоізоляції зовнішні стіни кожної новобудови будуть утеплені за допомогою мінеральної вати. Більшість комунікацій у будинку будуть загальноміськими, а от опалення планується здійснювати від власної котельні.

Продаж квартир у Варшавському Мікрорайоні – це величезна кількість планувань житла, деякі з яких можуть здатися покупцям дуже цікавими. Так, тут можна придбати квартиру на першому поверсі із власним окремим двориком, площа якого може досягати 50 кв.м.

Квартири планується передавати покупцям без ремонту.

Купити квартиру у Варшавському Мікрорайоні від забудовника Stolitsa Group можна не лише за повний розрахунок, а й на виплат, з умовами надання якої можна познайомитися на офіційному сайті проекту. Там же представлені детальні планування квартир та детальні поверхові плани, можна уточнити актуальні ціни, переглянути фото з місця будівництва.