Інформація про ЖК «Старт»
Про житловий комплекс

ЖК «Старт» – перетворення ділянки промзони на активну частину центру столиці. Комплекс займає весь квартал, а забудова по периметру створює закритий від машин і шуму внутрішній простір. Озеленений двір схожий на парк: тут дитячі ігрові зони, спортивний майданчик, місця для відпочинку та прогулянкова алея.

Інфраструктура

Щоб мешканцям не доводилося кудись їхати за покупками, на території комплексу «Старт» збудують торговий центр. Також купити продукти поблизу можна в одному з супермаркетів: до «Фори» — 3 хвилини пішки, до «АТБ» — 5 хвилин пішки, до «Сільпо» — 7 хвилин, а до «Білли» — 10. Якщо готувати лінощі чи немає часу – Недалеко від будинку ресторани, кафе, піцерії та суші-бари.

Дитячий центр біля будинку — економія сил батьків та безпека дитини, тож на території відкриють новий садок. Поруч є й інші дошкільні заклади: до дитячого садка «Умка» — 5 хвилин пішки, до дитячих садків «Пізнайко» та №169 — 10 хвилин. Для старших дітей поруч школи №101, №61 та №102, а також гімназія №153, ліцей №142 та ліцей «Універсум».

Для занять спортом на території буде обладнано спортивний майданчик з тренажерами. Вийти на пробіжку чи пограти у футбол можна на стадіоні “Старт” через дорогу від комплексу. У 5 хвилинах їзди на авто фітнес-центр Sportlife з басейном, тренажерним залом, студією для групових занять, дитячою фітнес-програмою та SPA процедурами.

Особливості

  • зручна транспортна розв’язка – до центру 10 хвилин на авто
  • урбаністична архітектура — видові квартири з панорамними вікнами та балконами
  • відпочинок біля будинку – комфортний внутрішній двір ізольований від шуму проїжджої частини
  • на ліфті в автомобіль – до підземного паркінгу можна потрапити з ліфта
  • медицина під боком – поруч медичні кабінети, амбулаторія та лікарні.