Інформація про ЖК «SKY AVENUE»

Про житловий комплекс
ЖК SKY AVENUE ще шукають як Скай Авеню, Скі Авеню

ЖК SKY AVENUE складається з 6 будинків, які створюють закритий для машин дворовий простір. У дворах з ландшафтним дизайном обладнають зони відпочинку, дитячі «містечка» та спортивні майданчики, а через всю територію комплексу проходитиме центральна авеню з молодими деревами, газонами та велосипедними доріжками.

Інфраструктура

Для зручності мешканців SKY AVENUE та розвитку інфраструктури на території комплексу відкриють торговий центр.

За продуктами йти недалеко – “АТБ” через дорогу, до “Фори” 7 хвилин, до “Фуршету” – 8, а до “Новуса” 5 хвилин на авто.

У проекті ІІІ черги новобудови передбачено будівництво дошкільного центру для молодих сімей із маленькими дітьми. Також на малюків чекають дитячі садки в пішій доступності: №197 «Родзинка», №63, «Золотий Ключик» та дитячий клуб «ТаРаРам!». Для школярів поряд школи №69 та №43, ліцей Ярослава Кондратьєва та ліцей імені Григорія Ващенка, а також гімназія «Міленіум».

Продовжити тренування чи спробувати нові види активного дозвілля можна у фітнес-центах поблизу: тренажерні зали, аеробіка, пілатес, секції бойових мистецтв, танці різних напрямків та масажні кабінети – все поряд. Для тенісистів у 10 хвилинах ходьби МТА Арена з 19 тенісними кортами, басейном та фітнес-клубом.

У житловому комплексі SKY AVENUE площі з окремими входами на перших поверхах запроектовані під магазини, салони краси, офіси, відділення банків та інші корисні заклади.

Особливості

  • система розумного будинку CLAP — система контролює доступ до квартири, доглядає майно, стежить за рівнем температури, налаштовує режими опалення,
  • вважає комунальні витрати у гривні та платить за рахунками
  • гостьові стоянки та дворівневі підземні паркінги з цілодобовим відеоспостереженням
  • дитячі «містечка» та спортивні майданчики
  • закриті озеленені внутрішні двори та пішохідна алея