Інформація про ЖК «Сирецькі сади»

Про житловий комплекс

ЖК Сирецькі сади ще шукають як Сирецькі сади

Житловий комплекс «Сирецькі сади» у Києві, що у Подільському районі по вулиці Маршала Гречка, 10Б, розташований за півтора кілометра від станції метро «Сирець».

Неподалік автобусна та тролейбусна зупинка, по сусідству є школи, магазини, аптеки та дитячі садки. Поблизу знаходиться супермаркет, ринок, спортивний комплекс, відділення банків та автозаправка. У радіусі кілометра розташована лікарня та поліклініка.

«Сирецькі сади» – житловий комплекс категорії «комфорт». Він складається з чотирьох будинків заввишки двадцять два, шістнадцять, чотирнадцять та дванадцять поверхів. Каркаси корпусів створюються із монолітного залізобетону, стіни заповнюються газобетонними блоками.

У ході будівництва здійснюється утеплення фасадів мінеральною ватою, проводиться скління віконних блоків двокамерними склопакетами. Застосування сучасних енергозберігаючих технологій гарантує мінімальну вартість комунальних послуг та забезпечує високий рівень комфорту.

На території комплексу споруджується паркова зона з власною водоймою, обладнується дитячий садок, виконується авторський ландшафтний дизайн. Жителі новобудови матимуть змогу користуватися плодами свого фруктового саду, послугами хімчистки, СПА-центру та салону краси.

Також передбачено розміщення інших об’єктів інфраструктури, таких як магазини, поштове відділення, банк та кафе. Споруджується центр дитячого розвитку, майданчики для ігор, а також зони відпочинку.

Купити квартиру в ЖК «Сирецькі сади» від забудовника «Інтергал-Буд» можна з повним оздобленням. Стелі у житлових приміщеннях мають висоту три метри. У комплексі запроектовані комфортабельні квартири з чудово продуманими оригінальними плануваннями, передбачені великі балкони та лоджії з панорамним склінням.

На офіційному сайті опубліковано фото новобудови, а також телефон відділу, в якому проводиться продаж квартир у ЖК «Сирецькі сади». Ціни та наявність житла необхідно уточнити додатково.