Інформація про ЖК «Signature»
Про житловий комплекс
ЖК Signature ще шукають як ЖК Сигнатура, Сигначер, Вулиця Мечникова

Купити апартаменти в ЖК «Signature» від забудовника буде цікаво тим, хто хоче жити в центрі міста та володіти нерухомістю, що відрізняється високою вартістю, а також престижністю та неординарністю. Проект елітної новобудови приковує до себе увагу як зовнішнім виглядом, так і сучасною концепцією житла, яка закладена в його основу.
Розташування та інфраструктура

Будівництво ЖК «Signature» ведеться у Печерському районі Києва за адресою вул. Мечнікова, 11а. У кроковій доступності станція метро «Кловська», зупинки громадського транспорту. Також поряд виїзди на головні транспортні магістралі міста.

Крім різноманітної зовнішньої інфраструктури, на яку багатий центр міста, у стилобаті житлового комплексу «Signature» після закінчення будівництва почнуть працювати бутіки, ресторан, дитячий клуб, спа та фітнес-центр, два басейни. Для розміщення автомобілів передбачено паркінг на 240 машиномісць.
Особливості новобудови

У ході будівництва забудовник планує збудувати три вежі – одна заввишки 25 поверхів та дві по 12 поверхів, які розташуються на 5-поверховій стилобатній частині. В обробці фасадів переважає скло та метал, що дозволить зробити конструкцію будівлі візуально легшою та повітрянішою. Утеплення – термовставки Schoeck (Німеччина).

Житловий комплекс «Signature» матиме найвищий атріум в країні. Через панорамні ліфти мешканці та відвідувачі новобудови зможуть милуватись захоплюючими оглядами центру Києва. Як такого внутрішнього двору, у будинків не буде. Його замінить покрівля стилобату, де з’являться прогулянкові доріжки, газони та сучасний фонтан.
Покупка апартаментів

У ЖК «Signature» продаж апартаментів пропонується від невеликих однокімнатних до дуже просторих, у тому числі представлених у форматі дворівневих пентхаусів. Планування квартир вільні, чистове оздоблення не виконується, хоча є можливість його замовити. Приміщення обладнуються за останнім словом техніки. Заплановано монтаж системи «Розумний дім».

Отримати більше інформації про пропозицію забудовника, особливості реалізованого в новобудові житла, а також способи його придбання можна на офіційному сайті проекту. Корисно буде відвідати форуми та ознайомитись із відгуками тих, хто розглядає цю новобудову для покупки квадратних метрів.