Інформація про ЖК «Seven»

Про житловий комплекс
ЖК Seven ще шукають як ЖК Севен, Євробазар, Столиця Груп.

Житловий комплекс Seven продовжує тенденцію розвитку прибережної зони на лівому березі Києва. На місці пустирів розташовані 6 висотних будинків з видами на річку та правий берег з одного боку та східну частину міста з іншого.

Простір біля будинків перетворять на паркову зону: посадять дерева та газони, облаштують дитячі ігрові та спортивні майданчики, прокладуть прогулянкові алеї з виходом до води.

Інфраструктура

Транспортну доступність до комплексу забезпечить розв’язка Дніпровської набережної та проспекту Миколи Бажана. У пішій доступності 3 станції метро зеленої гілки та зупинки громадського транспорту: автобусів №35, №42, №137Н, №87 та маршрутних таксі №459, №535, №542.

Житловий комплекс Seven обросте і своєю внутрішньою інфраструктурою – збудують торговий центр на території, а перші поверхи кожного будинку відведуть під комерційні майданчики.

Уздовж Дніпровської набережної відкрито десяток ресторанів та кав’ярень, магазини та сервісні послуги. У радіусі 15 хвилин пішої прогулянки мережеві супермаркети: 5 хвилин до «Сільпо», 10 хвилин до «Білли», 15 хвилин до Varus та Novus. Купити товари для дому та ремонту можна в «Епіцентрі», до якого на авто їхати 5 хвилин. Біля “Епіцентру” також працює гіпермаркет усіх груп товарів Metro Cash&Carry.

Дитячий садок для дітей мешканців планують відкрити на території. До інших найближчих дошкільних закладів кілька хвилин пішки: 7 хвилин до дитячого садка №315, 10 хвилин до дитячих садків «Тимка» та «Райдуга», 15 хвилин до приватного дитячого садка «Малишарики». Школи поруч із ЖК Seven розташовані на такій самій відстані — 7 хвилин пішки до Київської інженерної гімназії, 9 хвилин до школи №62, 12 хвилин до альтернативної школи «да Вінчі» та школи №314.

Сходити на тренування можна також пішки до спортивного клубу DOG & Grand CrossFit 2, фітнес-клубів Fitness 24, Atletiko, Sport City, Sport Life на Дніпровській набережній або на Осокорках. У 15 хвилинах пішки Київський міський крейсерський яхт-клуб та Київська яхтова школа.

Комплектація

панорамні видові вікна у кожній квартирі
наземний шестирівневий паркінг та відкрита стоянка по периметру території
доступні планування дворівневих квартир з балконами та відкритими терасами