Інформація про ЖК «Рів’єра»
Про житловий комплекс
ЖК Рів’єра ще шукають як Рів’єра-2

Пропозиція купити квартиру в ЖК «Рів’єра» від забудовника Status Group має низку переваг. До них можна віднести вдале розташування новобудов щодо метро, адже до найближчої станції «Славутич» не більше 5 хвилин пішки, близькість затоки Дніпра, високий рівень комфорту нерухомості та привабливі ціни.
Інфраструктура та розташування

Зводиться житловий комплекс «Рів’єра» у Дарницькому районі Києва на вулиці Малоземельна, 75. Комплекс складатиметься з двох будівель з єдиною прибудинковою територією, де розмістяться зони для відпочинку, спорту та дитячого дозвілля, облаштована набережна. Перші поверхи новобудов відведено під об’єкти соціальної інфраструктури та дитсадок. Автомобілів у дворі не буде, адже для їхнього розміщення передбачено відкрите паркування, яке обладнають під час будівництва на кордоні території.

Проектуючи житловий комплекс «Рів’єра», забудовник максимально використав переваги його розташування. В результаті цього з вікон багатьох квартир відкриваються мальовничі краєвиди Дніпра, а паркова зона, що розмістилася на території, є як би продовженням природного ансамблю.
Продаж квартир

Продаж квартир в ЖК «Рів’єра» – це пропозиції нерухомості, що відрізняється плануванням та площею. Тут є зручні за розмірами однокімнатні квартири з просторими кухнями-їдальнями та дво-, трикімнатні варіанти. Також у будинку реалізують нежитлові приміщення.

Докладніше дізнатися про те, яке житло виставлено на продаж у цих новобудовах, можна на сторінках офіційного сайту забудовника. Там на покупців чекає багато корисної інформації. Наприклад, вибравши квартиру, можна відразу побачити, який вигляд відкриватиметься з її вікон.