Інформація про ЖК «Rybalsky»

Про житловий комплекс
Житловий район Рибальський ще шукають як ЖК Рибальський, Рибальський, Рибальський

Де знаходиться

Житловий район Rybalsky належить до Подільського району Києва та розташований на Рибальському півострові. Комплекс примикає до території старого Подолу та знаходиться недалеко від історичного центру Києва.

За 15 хвилин від комплексу дві станції метро: Контрактова площа та Поштова площа, по периметру території є зупинки громадського транспорту.

Архітектура та зовнішній вигляд

У проекті ЖК — 9 житлових будинків, кожен з яких є окремим «кварталом». Максимальна висота забудови – 9 поверхів, а в дизайні комплексу поєднуються риси архітектури старого Подолу та сучасні будівельні тенденції.

У ЖК заплановано обладнані паркінги. Вони дозволять звільнити простір житлового району машин.

Матеріали та технології

Комплекс будується за монолітно-каркасною технологією, стіни – цегляна кладка, утеплювач – мінеральна вата. В обробці фасаду використовують клінкерну плитку, стійку до зношування. У будинках передбачені відкриті лоджії та великі віконні отвори, тож у квартирах буде багато денного світла.

Що всередині: інфраструктура та особливості комплексу

На території ЖК планують збудувати освітній центр RYBALSKY Family Port. Для мешканців комплексу обладнають водний канал та набережну протяжністю 330 м. На перших поверхах кожного будинку-кварталу знаходяться комерційні приміщення, в них розмістяться ресторани, салони, магазини та аптеки. Ще на території комплексу будуть фітнес-клуби, поліклініки та відділення банків.

Для того, щоб зробити проживання ще комфортнішим, у комплексі створена керуюча компанія Atmosfera. Вона супроводжує покупців на всіх етапах від оформлення документів на квартиру до вирішення побутових проблем.

Докладніше про проект можна дізнатися у відділі продажів, а також на офіційному сайті або сторінці Facebook.

 

Фото взято з офіційного сайту Rybalsky