Інформація про ЖК «Нивки Сіті»
Про житловий комплекс

Житловий комплекс Нивки-Парк у м. Київ – це новобудова, розташована на пр. Перемоги на території бізнес-парку «Нивки-Сіті».

Згідно з наявними на даний момент планами, забудовник планує побудувати тут 12 будинків заввишки від 12 до 16 поверхів, в яких розміститися близько 2877 квартир.

Крім безпосередньо житла тут буде продуктовий супермаркет, а також дитячий садок.

У ЖК планується облаштувати також гарний прогулянковий бульвар із велодоріжками, лавами, декоративним освітленням та оригінальним ландшафтним дизайном.

Квартири в цій новобудові відрізняються сучасними плануваннями та гідними метражами. У всіх квартирах досить просторі кухні, а в деяких навіть кухні-їдальні. Достатній розмір мають інші кімнати, а також балкон, який, за бажання, можна приєднати до житлових приміщень.

Купити квартиру в ЖК Нивки-Парк від забудовника Інтергал-Буд можна не лише з чорновим ремонтом, але й повним оздобленням. Звичайно, вартість квадратного метра в другому випадку буде вищою, але обійдеться ремонт від забудовника дешевше ніж той, що буде зроблено самостійно. Подивитися фото того, як виглядатиме квартира з ремонтом, можна на сайті новобудови.

Продаж квартир в ЖК Нивки-Парк проводиться не тільки на умовах повної оплати, але й на виплат, з докладними умовами якої можна познайомитися на офіційному сайті забудовника.