Інформація про ЖК «Montreal House»
Про житловий комплекс
ЖК Montreal House ще шукають як ЖК Монреаль Хаус, ЖК Монтреаль Хаус, ЖК Monreal House

Montreal House будують у діловій частині Голосіївського району, що відобразиться в архітектурі комплексу: для надання стійкості та виразності застосована каскадна поверховість, а суворі форми та стримані кольори фасадів – це посилання на архітектуру ділової частини Монреаля. У квартирах буде гарна природна освітленість завдяки панорамному склінню вікон та лоджій.

Перші поверхи будуть комерційними, тому з боку вулиці фасад прикрашатимуть вітрини бутіків, закладів чи салонів краси, а мешканці комплексу зможуть потрапляти до будинку непоміченими з тильного боку комплексу чи прямо з підземного паркінгу.

Інфраструктура

Перевага Montreal House – розташування в центральному районі. Комплекс оточують бізнес-центри, магазини та відділення банків. Для вечері у вихідний або ланчу у будній день поряд ресторани та кафе з кухнями різних країн світу. Також поблизу паби, бари та інші дозвілля.

За 4 хвилини від Montreal House можна доїхати до Ocean Plaza, а за 10 хвилин до «Гулівера» з бутіками, магазинами, супермаркетом «Сільпо» та кінотеатром Мультіплекс. Сходити за продуктами можна буде пішки: просто під будинком «Білла», 15 хвилин до «Мега Маркета», «Сільпо» та «Фуршету».

Для любителів футболу у трьох кварталах НСК «Олімпійський та Алея здоров’я. Якщо займаєтесь плаванням – 12 хвилин пішки до критого басейну “Олімп”. Сходити на тренування неподалік будинку можна в спортивні клуби Gym на Щорса, «Фізмат» або фітнес-клуб Sport Life зі спортивним та дитячим басейнами, полем для сквошу та банним комплексом. Перед початком гірськолижного сезону можна згадати, як стояти на лижах чи борді на Протасовому Яру, до якого їхати 15 хвилин.

Батьки маленьких дітей легко зможуть підібрати дитячий садок або дошкільний центр. Для старших дітей поряд школа №37, школа №130 з поглибленою англійською та італійською, гімназія №32 успіх, школа №112 ім. Т. Шевченка, школа №78 та київський ліцей №145. Є чим зайняти дитину після школи – мовні курси, художні гуртки та музичні школи.

Особливості

планування з пентхаусами – невід’ємними атрибутами житла бізнес-класу

цілодобова охорона та відеоспостереження на території комплексу та в підземному паркінгу

для виконання доручень та допомоги у побутових питаннях працюватиме консьєрж-сервіс

загальні видові тераси для відпочинку мешканців комплексу