Інформація про ЖК «Метрополіс»

Про житловий комплекс
ЖК Метрополіс ще шукають як ЖК Metropolis, Odessa Gates, Одеська Ворота, Одеська Брама

Новий житловий комплекс «Метрополіс» у Києві знаходиться у Голосіївському районі за адресою вулиця Академіка Заболотного, 1. За три хвилини ходьби розташована зупинка тролейбуса та автобуса, трохи далі станція метро. Поруч розв’язка, що дозволяє дістатися будь-якої частини столиці.
Особливості зведення

Новобудова складається із чотирьох багатоквартирних будинків, спроектованих у єдиному архітектурному стилі. Метрополіс – житловий комплекс для сучасних людей, який споруджується з екологічно нешкідливих матеріалів із застосуванням перспективних технологій.

У ході будівництва використовуються методи підвищення енергоефективності, що забезпечують невелику вартість опалення та високий рівень комфорту. Несучі конструкції будинків виконуються із монолітного залізобетону, зовнішні стіни надійно утеплюються плитами мінеральної вати. Численні відгуки на столичних форумах підтверджують відмінну якість робіт.
Інфраструктура

По сусідству знаходиться Голосіївський ліс, поблизу багато місця для спорту, що дуже зручно для того, хто веде здоровий спосіб життя і вирішив купити квартиру в ЖК «Метрополіс» від забудовника «DIM» як місце постійного проживання. Поряд з новобудовою є великий ТРЦ, школа, дитячий садок та магазини.

На території виконуються роботи з елементами ландшафтного дизайну. Обладнається бювет з артезіанською водою, паркова зона, прогулянкові алеї, спортивні та дитячі майданчики. Споруджуються гостьові паркувальні місця та підземний паркінг, прокладаються тротуари, проїзди для автотранспорту та пішохідні доріжки.

На перших поверхах будівель організуються затишні лобі, встановлюються швидкісні безшумні ліфти.
Реалізація житла

До реалізації пропонуються квартири із сучасними ергономічними плануваннями. Житло здається покупцю у стані готовності до ремонту, встановлюються віконні блоки з енергозберігаючим склінням.

Фото новобудови та візуалізовані зображення опубліковані на офіційному сайті. Адреса офісу, в якому йде продаж квартир у ЖК «Метрополіс», ціни та наявність вільного житла можна уточнити за телефоном, вказаним на сторінці контактів.