Інформація про ЖК «Лісовий Квартал»
Про житловий комплекс
ЖК Лісовий квартал ще шукають як Лісовий Квартал

Житловий комплекс «Лісовий квартал», що знаходиться на вул. Київська, у центрі міста Бровари — гармонійне поєднання переваг життя у передмісті із тенденціями затишного житла. У ході будівництва використовують виключно екологічно чисті матеріали та монолітно-каркасну технологію, що дозволяє будувати ЖК у швидкому темпі, але без шкоди якості.

«Лісовий квартал» — житловий комплекс, що має багато переваг, які вигідно виділяють його серед подібних новобудов передмістя та столиці.

Складається ЖК із 12 багатоповерхових будинків, розділених на секції. Житловий фонд новобудови представлено одно-, дво-, трикімнатними квартирами. Здаватися в експлуатацію житло із цементною стяжкою на підлозі. У квартирах встановлюються лічильники на електрику та воду. Ще важливий нюанс — ЖК матиме власну котельню, яка забезпечуватиме мешканців теплом у їхніх квартирах.

Рішення купити квартиру в ЖК «Лісовий квартал» від забудовника «Альянс Новобуд» дозволить стати власником затишного житла та вигідно вкласти свої гроші.

Комплекс знаходиться у престижному районі з розвиненою соціальною та торговельною інфраструктурою. Не далі ніж за 5-15 хвилин ходьби від новобудови є кілька супермаркетів, кондитерські та магазини свіжої випічки, будівельний гіпермаркет, аптеки, автосалон, квіткові кіоски, ветеринарна клініка, лікарня для дорослих та дітей, стоматологія, СТО, перукарня та косметологічний центр, . На території комплексу збудовано дитячий садок.

Якщо зацікавив продаж квартир у ЖК «Лісовий квартал», ціни яких дивують доступністю, ви відкриєте багато можливостей, які тільки на краще змінять ваше життя. На офіційному сайті комплексу ви отримаєте необхідну інформацію щодо планування квартир, цін, умов купівлі та побачите фотографії вже збудованих будинків від «Альянс Новобуд». Відгуки мешканців цього ЖК є можливість почитати на спеціальних форумах.