Інформація про ЖК «Липинка»

Про житловому комплексі.

Житловий комплекс «Липинка» втілює ідею заміського будинку в межах міста. Проектом передбачені будинку тільки малої поверховості, щоб створити відчуття затишку і уникнути ефекту «кам’яних джунглів».

Комплекс «Липинка» став переможцем в премії REALT GOLDEN KEY 2017 і зайняв III місце в номінації «Кращий ЖК комфорт-класу».

Інфраструктура.

Купити продукти поблизу можна в одному з супермаркетів: до «Новуса» – 2 хвилини пішки, до «Фуршету» – 15 хвилин, а до «Сільпо», «Варуса» і «АТБ» – 10 хвилин на авто. Для жителів «Липинки» працює безкоштовна доставка свіжої випічки від пекарні «Фрау Бебер». Прямо на території комплексу кав’ярня, продуктовий магазин і відділення «Нової пошти».

Для школярів поблизу розташовані школи №68, №45, №243, №271 і №8, а також німецько-українська міжкультурна школа і міжнародна школа «Меридіан». Для дітей молодшого віку в 8 хвилинах дошкільний навчальний центр №8, в 5 хвилинах на авто дитячий садок №486 і в 10 хвилинах дитячий садок №72. Також в хвилині ходьби центр розвитку дитини «Ліпіленд» і школа танців «Кияночка».

Поруч з ЖК «Липинка» розташовані фітнес-центри з програмами пілатесу, аеробіки, шейпінгом, йогою та іншими різновидами фітнес-міксів. Також в пішої доступності тренажерні зали і центри бойових мистецтв, а для спортсменів після травм – відновлюють тренування.

Для любителів довгих прогулянок і велопоездок поруч парк «Липки», який плавно переходить в лісопарк «Дубки» з його липами, соснами і столітніми дубами.

Особливості.

свій «склад» – для жителів ЖК «Липинка» передбачені площі під комори, де можна зберігати інструменти, консервацію велосипеди або інші побутові речі
підземні паркінги і напівзакриті стоянки
дитячі «городки» і спортивні майданчики на відкритому повітрі
цілодобова охорона прибудинкової території
планування з власною терасою
палісадник для жителів перших поверхів