Інформація про ЖК «Krona Park»
Про житловий комплекс
ЖК Krona Park ще шукають як ЖК Крона Парк

У передмісті столиці, у Броварах, будується респектабельний комплекс бізнес-класу. Багато людей прагнуть купити квартиру в ЖК «Крона Парк» від забудовника, адже це можливість придбати комфортабельне житло в екологічно чистому і мальовничому районі. Хороша атмосфера, свіже повітря, незайманий сосновий ліс – це все, що потрібно для комфортного життя людині, яка проводить більшу частину часу в офісі в загазованій столиці.
Особливості новобудови

Житловий комплекс Krona Park представлений будинками різної поверховості – від 11 до 16 поверхів. Усі вони зведені за допомогою монолітно-каркасної технології. Стіни виконані з цегли, утеплені зовні мінеральною ватою та оформлені декоративною штукатуркою. Забудовник дотримується європейських стандартів у будівництві, використовуючи для зведення житлових будинків екологічно чисті та ресурсозберігаючі матеріали.

Житловий комплекс «Крона Парк» складається з 521 квартири на 1, 2 та 3 кімнати. Вони мають різнотипне планування, що дозволяє майбутнім мешканцям вибрати для себе підходящий варіант. У всіх квартирах встановлені якісні металопластикові віконні конструкції з енергозберігаючими склопакетами. У приміщеннях з великою площею передбачено 2 санвузли, деякі з таких квартир мають власну терасу.
Розташування та інфраструктура

ЖК Krona Park знаходиться на вул. В’ячеслава Чорновола у Броварах, але дістатися столиці можна за півгодини. Поруч із новобудовами знаходиться наземний 4-поверховий паркінг, о 5-10 хв. ходьби розташовані школа, дитсадок, супермаркет, магазини. Приємний відпочинок від повсякденної метушні забезпечить лісопаркова зона.

Тим, кого зацікавив продаж квартир у ЖК Krona Park, слід відвідати офіційний сайт забудовника, щоб детально ознайомитись із пропозиціями, плануваннями квартир та їх вартістю. На ньому регулярно розміщуються фотографії та ведеться онлайн-трансляція з місця забудови, щоб майбутні мешканці могли стежити за перебігом будівництва, не відриваючись від основних справ. Поспілкуватися з майбутніми сусідами та ознайомитись з їхніми відгуками про житло для складання повної картини можна на тематичних форумах Києва та Броварів.