Інформація про ЖК «Krona Park II»
Про житловий комплекс
ЖК Krona Park II ще шукають як Крона Парк 2, ЖК Квартал Аллей, Krona Park 2, Krona Park-2, Крона Парк-2

Ідея ЖК “Krona Park II” – створення комплексу столичного рівня комфорту та інфраструктури в еко-зоні Броварів. При плануванні комплексу застосовано концепцію зонування простору: територію поділено на житлову частину та громадську. До житлової частини входять будинки, дитячі ігрові майданчики та місця для відпочинку з ландшафтним дизайном. До громадської частини належить наземне паркування, медичний центр, стадіон, дитячий садок та школа.

Мінімалістичні форми фасадів, теплі тони оздоблення, полегшені ґрати балконів та збільшена площа скління комплексу «Krona Park II» розроблена архітектурним бюро Пашенько.

Інфраструктура

Планування комерційних приміщень у комплексі «Krona Park II» дозволяють відкрити ресторан, офіс, магазин, спортивний клуб, відділення банку чи інші сервіси для комфорту мешканців та покращення інфраструктури району.

Сходити за покупками можна в один із супермаркетів поряд з будинком: 5 хвилин до «Сільпо» та «Новуса», 15 хвилин до «Ринку на Київській», RC міні-маркету та ринку «Нива». Також поблизу торгові центри «Форум, Бутік», «Ліза» та розважальний комплекс «Термінал» з льодовою ареною та кінотеатром.

Крім дитячого садка на території комплексу, в пішій доступності садки «Казка», садок з яслами «Малюк», «Теремок» та дошкільний центр «Ромашка». Для дітей шкільного віку буде також побудовано школу на території, ну а поки що поблизу школи №9, №7, №5 та академія розвитку Smartum.

Для спортивного дозвілля на відстані 10-15 хвилин пішої прогулянки фітнес-клуби, тренажерні зали, школи бойових мистецтв та танців. Для відновлення після травм – оздоровчо-реабілітаційний центр із басейном. Тренування з високою інтенсивністю доступні в Zawod Crossfit Brovary, до якого 7 хвилин на авто.

Комплекс «Krona Park II» розташований за 10 хвилин ходьби від лісу, тому у мешканців завжди буде можливість погуляти серед сосен, влаштувати пікнік із друзями або покататися на велосипеді лісовими стежками.

Особливості

опалення власної котельні
концепція «місто в місті» – створення інфраструктури на території комплексу
комплекс віддалений від галасливих магістралей та розташований близько до лісу
закрита для автомобілів прибудинкова територія
цілодобова охорона та відеоспостереження
планування дворівневих квартир з терасою