Інформація про ЖК «Іллінський»

Про житловий комплекс
ЖК Illinsky House ще шукають як ЖК Іллінський Хаус, Іллінський Хаус, Іллінський Хаус

Середня поверховість в історичній частині міста – це реально. Illinsky House будують на першій лінії Набережно-Хрещатицької вулиці з мальовничими краєвидами на Дніпро та Труханів острів. Щоб комплекс не виділявся на тлі історичних будівель Подолу, архітектори обрали стиль неокласицизму із стриманими тонами оздоблення та оформлення фасадів.

Інфраструктура

Головною транспортною артерією майбутніх мешканців буде Набережно-Хрещатицька вулиця, де в пішій доступності зупинки громадського транспорту та станції метро.

У районі Illinsky House розташовані не лише пам’ятки архітектури старого міста, а й корпуси вищих навчальних закладів, бізнес-центри та адміністративні будинки державних установ. Поділ відомий своєю різноманітністю місць для дозвілля — барами, пабами, кав’ярнями та ресторанами, заради яких сюди приїжджають мешканці з усіх районів Києва.

У радіусі 5-6 хвилин їзди на авто кілька супермаркетів – “Сільпо”, “Фуршет”, “Еко-маркет”, “Білла”, а також магазини елітних спиртних напоїв, кондитерські та чайні магазини. Купити свіжі фрукти та овочі, спеції та фермерську еко-продукцію завжди можна на Житньому ринку, до якого їхати 10 хвилин.

Підібрати дитячий садок поблизу Illinsky House не буде проблемою: 6 хвилин пішки до дошкільного центру №307, 11 хвилин до дошкільного центру №16, 12 хвилин до міні-саду «Кузя», 15 хвилин до дошкільного центру №120, 5 хвилин на авто до дитячого садка №676, школи-дитячого садка «Поділля» та школи-садка «Знайка». Школи розташовані приблизно на такій же відстані, як і дитячі садки: 7 хвилин пішки до школи №124 з ухилом в інформаційні технології та музичної школи №1, 14 хвилин до Межигірської гімназії, 6-7 хвилин на авто до школи №17, №10 , міжнародної школи мистецтв «Монтессорі центр», музичної школи Never Give Up та «Введенської гімназії №107.

Ходити на тренування можна буде пішки, адже поряд є фітнес-центр з басейном, полем для міні-футболу та баскетболу, тренуваннями з бойових мистецтв та класичними тренажерними залами. Щоб відновитися після фізичних навантажень або просто зняти напругу, недалеко є лазневі комплекси, спа-зони, масажні кабінети. Для любителів танців – танцювальні студії.

Особливості

будуть встановлені системи безпеки – цілодобова охорона та відеоспостереження
системи контролю загазованості
облицьовані будинки будуть з натуральних матеріалів
є можливість встановити системи розумного будинку