Інформація про ЖК «Грейт»
Про житловий комплекс
ЖК Great ще шукають як ЖК Грейт

Житловий комплекс Great – перша лінія на березі Дніпра. Будинки повернені таким чином, щоб у кожній квартирі були панорамні видові вікна. Скління комплексу віддзеркалює сонячне світло, прибудинкову територію та річку.

Між будинками для мешканців облаштують власний парк із ландшафтним дизайном, місцями для відпочинку та прогулянковими алеями. Також будинки першої лінії комплексу Great будуть доповнені відкритими терасами.

Інфраструктура

До програми розвитку комплексу входить будівництво торгових площ для кафе, ресторанів та інших послуг.

За 3 хвилини на авто від комплексу знаходиться ТРЦ River Mall. Купити продукти поблизу можна пройшовши 5 хвилин до NOVUS, проїхавши 4 хвилини до “Сільпо” або 5 хвилин до “Білли”. Для великих закупівель у 10-15 хвилинах їзди на авто гіпермаркет Metro Cash&Carry.

Забудовник подбав про комфорт молодих сімей з дітьми — на території комплексу відкриють дитячий садок із внутрішнім двором та обладнаним дитячим майданчиком. Діти швидко ростуть, тому також буде збудовано початкову школу, яку поєднують із дитячим садком. Для старших дітей поруч школи на Позняках і Березняках: до приватної школи Dec School та школи №111 — 4 хвилини на авто, до школи №329 — 5 хвилин, до шкіл №62 та №314 — 9 хвилин, а до Київської інженерної гімназії їхати 6 хвилин.

Для розвитку спорту та тренувань на території комплексу буде збудовано міні-стадіон зі спортивною зоною, а також обладнано спортивний майданчик із тренажерами на відкритому повітрі. За 5 хвилин їзди на авто від комплексу розташований легкоатлетичний манеж та школа плавання. Якщо ви займаєтеся у фітнес-клубі – до найближчих фітнес-центрів та тренажерних залів з басейном на авто їхати 5-10 хвилин.

Особливості

перша лінія — 90 метрів до берега Дніпра, перед будинком точно не виростуть інші новобудови
концепція «місто в місті» – всередині комплексу буде все необхідне для комфортного життя
як на курорті — поряд яхт-клуб та пляж Березняки
індивідуальний підхід — планування з приміщеннями правильної та неправильної форми, двоповерхові квартири.
збереження автомобіля – наземна стоянка та підземний паркінг з ліфтом та зарядками для електрокарів
діловий центр – офісний та торгово-офісний комплекс на території