ТРЦ Retroville – це перший у Києві сучасний багатофункціональний торгово-розважальний центр з lifestyle концепцією.

Серед переваг ТРЦ Retroville на Виноградарі можна виділити наявність центральної зони в 1300 м2, дві галереї, закільцьовані по колу, а також вуличну event-зону.

У ТРЦ Retroville на Виноградарі на вас чекають:

H & M (2436 кв. м), Intersport (1300 кв. м), Brocard (408 кв. м), S & F (881 кв. м), Colin’s (489 кв. м), Estro (231 кв. м) ), Intertop (457 кв. м), Алла (436 кв. м), а також Skechers, 4F, Respect, Samsung, Rieker, IQOS, Ecco, Wittchen, Jasmine, “Люксоптика”, “Будинок оптики”, “Золотий Вік” », Pandora, Aurum, «Секунда», ДЕКА, «Галерея Деко» (1364 кв. м) та JYSK (1306 кв. м). На другому поверсі розпочав роботу найбільший магазин для творчості та навчання мережі Librarium (700 кв. м), дитячі магазини «Дитячі Мрії» та Bartek, салон краси та здоров’я ARTE Beauty Clinic, а також фуд-корт на 725 місць, включаючи McDonald’s та KFC, Salateira, FS Ukraine, Gremio Grill, Master Burger, Lviv Croissants, Udgen Burger. На фуд-корті все створено для комфортного та приємного відпочинку, адже оформлені зони у різній стилістиці: Loft, Lounge, Eco, Green, дитяча зона. Нові бренди в ТРЦ Retroville вже відкриті SPORTMASTER, LC Waikiki, DeFacto, ВСІ.СВОЇ, Cropp, House, Sinsay, O’STIN, Intimissimi, Tezenis, Calzedonia, Walker, Stem, Oodji, Under Armour, Timberland, Yves Rocher та інші магазини . З 13 серпня відвідувачів вже приймають Multiplex та Sport Life. Відкрився ресторан японської автентичної кухні Menya Musashi та перший в Україні ресторан корейського барбекю “Кім кімчі”, ресторан японської та європейської кухні “Євразія”. Незабаром відкриються такі ресторани: Loft Gastropub, Fish Fetish і грузинський ресторан.

Завдяки зручному розташуванню ТРЦ Retroville у зеленому районі Києва – Виноградарі – та безпосередній близькості до міського транспорту, можна не сумніватися, що ТРЦ стане основним місцем для дозвілля та шопінгу.

Крім того, у ТРЦ Retroville є стоянка, розрахована на 3245 місць, а сам ТРЦ завжди радий бачити у гостях майже 40,000 відвідувачів на день!

Чекаємо на вас у гості — у ТРЦ Retroville на Виноградарі проспект Правди, 47! Покупки, відпочинок та море розваг гарантовано!