Транспортна компанія SAT забезпечить вантажні перевезення по Україні, а також міжнародні перевезення у потрібні терміни. Пропонуємо професійну допомогу в організації та управлінні процесами логістики, що розвиває бізнес та задовольняє потреби клієнтів. Наш досвід 17 років, що гарантує поєднання рівня сервісу послуг з обробкою замовлень та доставкою. Наш ресурс – це уніфікована мережа підрозділів у 119 містах, яка обробляє типи вантажів без габаритних та форматних обмежень з повним переліком послуг.

SAT – вигідні вантажоперевезення та довгострокові відносини. Наша команда позбавить Вас самостійної організації автоперевезення по Україні та здійснить доставку збірного вантажу по Києву та іншим населеним пунктам до одержувача.
Транспортуйте з нами та будете спокійні – вантаж у надійних руках професіоналів!

Сервісом компаній із вантажоперевезень користується 5000 кількість приватних осіб та підприємств щодня. Насамперед, це клієнти, зацікавлені в ефективному використанні власного часу та скороченні витрат на вантажоперевезення.

Найчастіше організація перевезення товарів в інше місто без сторонньої допомоги недоцільна, адже збільшує терміни і може негативно позначитися на якості вантажу, що пересилається. Подібні ситуації загрожують додатковими грошовими витратами і, щоб уникнути, зверніться за посередництвом до спеціалізованих транспортних компаній.