ЗАТ «Івано-Франківськ» – це високотехнологічний потужний комплекс виробництв промисловості будівельних матеріалів в с. Ямниця Івано-Франківської області. Ми виробляємо понад 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер і гіпс.

Ми надійні. Тут працюють понад 2000 осіб. Наші фахівці мають доступ до новітніх технологій в області, а також можливість безперервно навчатися і вдосконалювати свої знання завдяки налагодженій співпраці з українськими і європейськими вищими навчальними закладами. Ми дбаємо про здоров’я і добробут наших співробітників, забезпечуючи їм повний соціальний захист і можливості кар’єрного росту.

Ми чесні. Завдяки сучасному обладнанню та лабораторному контролю якості, ми можемо гарантувати стабільні поставки і надійну продукцію. Ми використовуємо власну сировину, самі видобуваємо і транспортуємо породу, мінімізуючи відходи завдяки внутрішньому обміну ресурсами між різними виробництвами. Нам важливо стан навколишнього середовища, тому ми відповідально підходимо до його використання.

Ми розвиваємося. Кожна третя тонна цементу, реалізована в Україні, виготовлена ​​на нашому підприємстві. Ми – єдині вітчизняні виробники безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів, є новою для України технології. Вчимося у передових світових виробництв, так як тільки завдяки постійному розвитку ринок може зробити якісний стрибок вгору. І ми готові не зупинятися на досягнутому.