Група «Нова Пошта» надає клієнтам як бізнесу, так і приватним особам повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» та «Нова Пошта Глобал».

«Нова Пошта» — лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту — до відділення, поштомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати та розвивати бізнес не лише в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує понад 6000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2019 рік перевищила 212 мільйонів.

«НП Логістик» – компанія, що надає послуги фулфілменту: зберігання товару на складах, комплектацію та відправлення замовників одержувачу.

«ПОСТ ФІНАНС» — небанківська фінансова установа, завдяки якій клієнти компанії можуть здійснювати грошові перекази та операції з електронними грошима.

Нова Пошта Глобал розвиває міжнародну партнерську мережу, щоб надавати клієнтам послуги експрес-доставки не тільки в Україні, а й за кордоном.

Група «Нова Пошта», за даними ДФС, входить до ТОП-100 найбільших платників податків в Україні. За 2019 рік Група перерахувала до бюджетів усіх рівнів країни понад 4,3 млрд грн податків та зборів.

«Нова Пошта» — один із найбільших в Україні роботодавців, зараз у компанії працює понад 28 000 осіб.

«Нова Пошта» — соціально відповідальна компанія, що розвиває низку соціальних та екологічних проектів. Наприклад, «Гуманітарна пошта» з 2014 року доставляє вантажі для волонтерів, на сьогоднішній день співпрацює із 131 волонтерською організацією. Компанія активно впроваджує збір вторинної сировини у своїх відділеннях та на терміналах. З квітня 2019 року поступово переходить на новий тип упаковки: замість пінопласту використовуватиметься папір вторинної переробки.

Місія компанії – легкість доставки для життя та бізнесу. Для цього команда «Нова Пошта» впроваджує нові продукти та сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти та найкращий світовий досвід.