Готельно-курортний комплекс “Карпати” (раніше Санаторій “Карпати”) знаходиться в південній частині міста Трускавець, на березі мальовничого озера, в дзеркалі якого відбиваються величні схили Карпатських гір, Зеленої Перлини України.

У момент свого відкриття, ще 1993 року, санаторій “Карпати” був одним із лідерів серед санаторних комплексів в Україні, і сьогодні у «Карпатах» пріоритетними є: високий рівень сервісу, сучасні медичні технології та професійний досвід привітного персоналу. Зараз «Карпати» це готельний комплекс-музей, оточений ландшафтним парком «Підгір’я» з власним звіринцем, з привабливими інтер’єрами, комфортними готельними номерами, ресторанами та барами з вишуканою кухнею, концертним та танцювальним залами, спортивним комплексом, сучасним лікувальним і СПА центрами.

Карпатський край оповитий легендами, наповнений магічною силою, вражає красою гірських схилів, безмежними просторами квітучих лук, стрімкими гірськими річками. Дуже хочеться, щоб і Ви полюбили дивовижний світ благословенного Прикарпаття та насолодилися його дарами, цілющими мінеральними водами, серед яких заслужене місце займає королева мінеральних вод «Нафтуся».

Унікальний дар природи, який не має аналогів у світі, має очисні властивості, сприяє виведенню піску та дрібного каміння, запобігає їх утворенню, сприяє травленню, благотворно впливає на обмінні процеси організму, зміцнює імунну систему, сприяє швидкій реабілітації.