Будівельна компанія повного циклу KANBUD * – це генпідрядною організацією, що займається реалізацією будівельно-монтажних та інженерних робіт на проектах різних масштабів і рівнів складності, в тому числі і на об’єктах групи підприємств-партнерів, очолюваної девелоперської компанією KAN Development. Досвід і компетенція компанії KANBUD дозволяє контролювати якість і терміни роботи на всіх стадіях розвитку проекту, а також мінімізує можливі ризики, пов’язані з недобросовісними сторонніми підрядниками.

На сьогоднішній день KANBUD нарощує свої потужності з метою здійснення генпідрядної діяльності не тільки на об’єктах, що входять в портфель вищевказаної групи підприємств-партнерів, а також на інших проектах різного цільового призначення, а саме: житлові комплекси економ-, бізнес- і преміум-класу, офісні центри, торгово-розважальні комплекси, освітні установи та ін. Завдяки потужній технічній базі, досвіду та впровадження нових технологій ми виконуємо роботи якісно і відповідно до заданого графіка.

Серед основних напрямків нашої діяльності – будівельні та монтажні роботи, інжинірингові роботи, генеральний підряд в будівництві, геодезичний контроль за будівництвом, розробка проекту виробництва будівельних робіт, оптимізація проектних рішень, оздоблювальні роботи та ін.

Грамотне управління, колектив професіоналів, налагоджені відносини з провідними виробниками та постачальниками, потужна виробнича база, використання інноваційних технологій і, звичайно, багатий досвід реалізованих проектів дали можливість компанії зарекомендувати себе надійним партнером т стати однією з найбільш затребуваних компаній в Києві.

* Ліцензія на будівельну діяльність серії АЕ №290299 від 30.04.2014 р, видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.