Будівельна група Синергія – це девелоперська компанія повного циклу, у складі якої є архітектурне бюро, відділи сервісу, обслуговування, продажу та постачання.

Ми проектуємо та будуємо багатофункціональні житлові комплекси. Окрім будівництва, ми дбаємо про інфраструктуру навколо будинків та розвиваємо місто: реконструйуємо дороги, встановлюємо зупинки громадського транспорту, оснащуємо вулиці, відкриваємо супермаркети, допомагаємо облагороджувати парки. Не забуваємо про майбутнє дітей та комфорт батьків — будуємо дитячі садки та школи, обладнаємо дитячі майданчики та ігрові зони.

Також “Синергія” зарекомендувала собі як надійний забудовник та зміцнила позиції у рейтингу найбільших будівельних компаній Ірпеня та Київської області. У серпні 2021 року портал “Мінфін” опублікував “Рейтинг забудовників Київської області за 1 півріччя 2021 року”, в якому Будівельна група “Синергія” посіла лідируюче місце в Топ-5 найбільших забудовників, здавши в експлуатацію 391 квартиру, а це 20 85. у комплексах “Синергія Сіті” та “Синергія 3+”.

Зміцнити позиції будівельної групи у рейтингах допомогли “Стандарти синергії”, в яких поєднали аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об’єктів та тренди розвитку ринку нерухомості в Україні та країнах Європи.

Зростання якості житла та надійність будівельної групи відображають не лише рейтинги, а й позитивні відгуки людей, які купили квартири у будинках “Синергії”.