“Бориспільський комбінат будівельних матеріалів” має 60-річну історію в галузі виробництва будівельних матеріалів. Нашим пріоритетом є задоволення потреб клієнта у забезпеченні матеріалами високої якості та засобами для проведення будівельних робіт різного обсягу та складності. Наявність власної залізничної гілки та локомотивів дозволяє нам надавати конкурентоспроможні цінові пропозиції, а також доставку сировини та матеріалів із різних регіонів України та країн СНД. Високі стандарти продукції підтверджують сертифікати відповідності згідно з діючими ТУ та ГОСТами.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД У БУДІВЕЛЬНИКУ ТА ВИРОБНИЦТВІ БУДМАТЕРІАЛІВ В УКРАЇНІ

Підприємство завжди знаходиться у процесі зростання, ми спрямовуємо грошові потоки на реконструкцію, інноваційні технології та модернізацію виробництва, що дозволяє відповідати європейським нормам та принципам роботи.

БКСМ виробляє бетон різних марок та пластичності, ФБС (фундаментні блоки), колодязні кільця та інші ЗБВ вироби. Ви можете замовити бетон у будь-якій кількості, компанія готова до співпраці з різними замовниками. Без бетону неможливе жодне будівництво, а його якість – синонім надійності та довговічності будови. Бетон виробляється з дотриманням технологій, що підтверджують сертифікати відповідності, згідно з діючими ТУ та ГОСТами.

«БКБМ» займається виробництвом та постачанням бетону, залізобетонних виробів та різних будівельних матеріалів. Комбінат виробляє: бетон різної марки та пластичності, ФБС (фундаментні бетонні блоки), колодязні кільця та інші ЗБВ вироби. Основними пріоритетними регіонами доставки, ЗБВ є: Київ, Бориспіль та Бориспільський район. Можлива реалізація та доставка продукції по Київській області.

 

Фото та інформація із сайту https://bkbm.ua/