Частиною групи РЕВЕ є також 36 філій, відкритих в Україні з 2000 року. Завдяки будівництву нових супермаркетів та подальшій експансії Billa прагне зайняти гідне місце серед основних гравців у сфері торгівлі продуктами харчування на українському ринку. Перший супермаркет BILLA в Україні був відкритий 3 лютого 2000 року в Києві. Сьогодні компанія невпинно продовжує працювати над своїм розширенням та розвитком. За період з 2000 по 2014 рік підприємство проінвестувало значні кошти у будівництво та відкриття супермаркетів у містах Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Одеса, Нікополь, Краматорськ, Житомир та Херсон, що покращує соціальну інфраструктуру міст, підвищує товарообіг із залученням 600 постачальників товарів , забезпечує майже 2200 українських надійних робочих місць (тобто близько 60 осіб на один супермаркет).

Також важливим є збільшення товарообігу регіональних виробників харчової промисловості завдяки додатковій можливості збуту товарів через супермаркети BILLA.

Супермаркети BILLA надають своїм клієнтам широкий асортимент продукції. Головний акцент робиться на свіжих продуктах – овочах та фруктах, гастрономії, м’ясних та молочних виробах. В асортименті налічується близько 12 000 найменувань. Співвідношення продовольчих та промислових товарів в обороті становить 80% та 20% відповідно.

Сьогодні «BILLA — Україна» має намір інвестувати у будівництво супермаркетів у Києві.
Супермаркети BILLA розраховані на 400 м2 – 2000 м2 торгової площі, можуть обслуговувати до 7000 покупців на день та одночасно забезпечувати від 25 до 400 місць для паркування автомашин відвідувачів перед головним входом до супермаркету. У торгових залах розташовані острівні стенди з товарами, приміщення адміністрації та вихідні касово-розрахункові вузли; є приміщення завантажувальної зони, велика складська зона, туалети для відвідувачів, технічні приміщення.
Споживачі мають можливість купувати товари за вигідними цінами, особливо під час акцій, та використовувати товарні візки не лише при придбанні продуктів, а й за супермаркетом, при транспортуванні покупок до власного автомобіля.

Фінансування проектних робіт та будівництва здійснюється в основному за рахунок іноземних інвестицій.