Кліматичне обладнання – комплекс технічних засобів для забезпечення необхідного мікроклімату в приміщенні за допомогою холодильних і обігрівальних пристроїв. Такі системи підтримують зазначену температуру приміщення, вологість, очищають і освіжають повітря, здатні нагрівати воду. Характеристики та можливості залежать від вартості придбаних пристроїв.

Категорії обладнання:

  • Теплове обладнання;
  • Кліматичні станції;
  • Водонагрівачі;
  • Кондиціонери;
  • Вентиляція.

Продукція може використовуватися в побутовій, офісній та промисловій сфері.

Системи обігріву.

Включають в себе газові та електричні котли, теплі підлоги, конвектори, інфрачервоні обігрівачі. Призначені для безвідмовного дотримання температурного режиму в приміщенні і за його межами (зовнішній обігрів бетону). За контролем і регулюванням параметрів стежать спеціальні пристрої – терморегулятори.

Найбільш популярні терморегулятори Terneo, що представляють собою якісну продукцію по налаштуванню кліматичного обладнання, в тому числі терморегулятори для теплої підлоги та терморегулятори сніготанення (для систем підігріву бетону і плитки). Також наш магазин реалізує блоки управління котлами, які є комплексною системою контролю опалювального обладнання.

Системи кондиціонування.

Устаткування, призначене для зниження температури і її контролю всередині приміщення в жарку пору року або підтримки теплоти в період міжсезоння. У цю категорію потрапляють портативні, підлогові, колонні і касетні спліт-системи, класичні кондиціонери. На ринку представлені бюджетні і елітні пристрої, що відрізняються продуктивністю і кількістю додаткових функцій.

Кліматичне обладнання.

Комплекс технічних засобів, що забезпечують безпечне проживання в міських умовах. У цю категорію входять пристрої для зволоження, осушення і очищення повітря. Таким чином створюється мікроклімат, що захищає людей від пилу, надмірної сухості або вологи.

Вентиляція.

Система вентилювання – одне з основних вимог для комфортної життєдіяльності в побутових і промислових приміщеннях. Пристрої вентиляції забезпечують безперервний повітрообмін, обігрів або охолодження приміщення, постійний приплив свіжого повітря.

Наш інтернет магазин представляє великий асортимент продукції для обігріву та контролю температури всередині об’єктів. Найбільш популярні товари:

  • конвектори;
  • системи теплої підлоги;
  • терморегулятори;
  • блоки управління котлами;
  • ІЧ-обігрівачі.

Весь асортимент продукції має відповідні сертифікати якості. Наші фахівці можуть допомогти в підборі необхідного обладнання. Весь товар знаходиться на власних складах, що знижує час доставки клієнтам. Також пропонуємо звернути увагу на реле часу, ми маємо дуже хороші ціни. Весь товар перебуває у складах, що знижує час доставки клієнтам.